Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt ki fogom nőni, vagy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ki fogom nőni, vagy hogy tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki is le ribancozna, szeretném megmondani hogy egyáltalán nem vagyok az, és csakis olyan emberek előtt tudok normálisan megszólalni akiket ismerek. Szóval egy-egy haverral szeretek flörtölni, de néha már nagyon durván. Nem akarok tőlük semmit, csak élvezem azt a kis izgalmat :D (nem egy srácról van szó, hanem többről.) alig tudom néha visszafogni magamat :S
2010. okt. 18. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Visszafogni magad, hogy? Hogy megsunáztasd magad?
2010. okt. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Legyen kis büszkeséged nő létedre...

20L

2010. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
és? Ez nem ribanckodás... amíg nem csinálsz dolgokat... Ja és vagy kinövöd, vagy nem. Ha igen, akkor átlagos leszel, ha nem akkor meg puma ;)
2010. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van egy pár ilyen típusú csaj ismerősöm. Gondolom idővel kinövitek... vagy nem. :D
2010. okt. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez még nem ribanckodás. Majd ha a flört szót helyettesíted kúrással, akkor lesz az.
2010. okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hát igen, vagy kinövöd vagy nem :)

nekem is van ilyen ismerősöm és soha sem tudom, hogy most akar-e vmit vagy nem, mivel volt bnőm...

am hány éves vagy? :)

2010. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Majd a környezeted Nöl ki Téged és amikor koppansz, akkor majd kinövöd ezt a korszakodat. Rá fog segíteni, hogy páran pofára ejtenek, kihasználnak..........

A fagyi egyszer visszanyal ezt ne feledd!

2010. okt. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van pár ilyen ismerősöm, nagyon jól kijövök velük, és nem valószínű hogy kinövöd, ők se nőtték ki ;) De örülj neki, ebből nagyon nagy előnyt lehet kovácsolni.
2010. okt. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Funktasztikus ***** válasza:
100%
háth ez az ribanckodás(bááár nagyon a határait surolja még)...szo.patod itt szegény srácokat....azt utána csodálkozol ha félre értik utána jön ez a legyük barátok duma...ez nagyon nem tuti...remélem kinövöd mert a végén te fogsz roszzul járni
2010. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Próbálj meg rajta változtatni! Hamis illúziókat keltesz a barátaidban.
2012. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!