Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok fiatal van akiknek nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiatal van akiknek nehezen megy a pártalálás? Akiknek könnyű azoknak azért könnyű mert jól néznek ki?

Figyelt kérdés

18-24 éves érdeknének, hogy nektek mennyire könnyű/nehéz párt találnotok?

Vannak akik 1-2 hónap alatt találnak új szerelmet, ők a jó külsejük miatt tudnak ilyen hamar mást találni?

Vannak akik évekig egyedül vannak, mert nem találnak senkit pedig szeretnének? (én ilyen vagyok)


2023. okt. 17. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nehezen megy. Még soha nem volt barátnőm. Szerintem elsőre a legfontosabb a kisugárzás és az önbizalom, ami nekem sajnos egyáltalán nincs, illetve nagyon csúnya vagyok. Hát sajnos ezt dobta a gép, nem mindenkinek lesz párja.
2023. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Azoknak meg könnyen a pártalálás, akik tudják mit keresnek, és ismerik magukat is.

Futó kapcsolatot könnyű találni, abban nincs semmi különleges, könnyen jött, könnyen megy. Az igazi kapcsolatért már dolgozni kell. Magadon is, és a kapcsolatteremtés "művészetén" is.

2023. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Úgy találsz hozzád hasonlót, hozzád illőt, ha kimutatom hogy te milyen vagy. Így aki hasonló, vagy erre vevő, az vonzódni fog hozzád, akármilyen is legyél.

Mondhatjuk hogy csak a magabiztos, erős, gazdag emberek találnak párt, olyanná kell válni, de ez nem igaz, látjátok szerintem ti is körülöttetek az ellenpéldát.

A lényeg az hogy legyél önmagad, tudd ki vagy és tudj mit kezdeni azzal amid van. Lehetsz telt, sovány, gazdag, beteg vagy egészséges, mindenki találhat hozzá illőt.

2023. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Félig off de tanúságos. Van egy ismerősöm magas nagyon vékony fogai kirohadva dohányzik....pasi szemmel nem szép arc elálló fülek nem gazdag. Igaz van felesége és két lánya. Fura a csajok körűl zsongják csak akkor nem (csak )a külső számìt. Inkább az önbizalom kisugárzás
2023. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
A mai fiatalok 80%-a azért van egyedül, mert fosik odamenni a másikhoz.
2023. okt. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Igen.


A legelső szempont a külső.


Mivel senki nem rendelkezik szuperképességgel, hogy belelásson a másik fejébe.

2023. okt. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk én már 27 vagyok, de nemrég voltam még 24, és akkor is ugyanezt tapasztaltam, szóval talán releváns: manapság csak és kizárólag az indul jó eséllyel aki gazdag és/vagy nagyon jól néz ki. A többieknek minimális az esélye, ha meg még mellé visszafogott, kulturált és őszinte is vagy, na akkor garantáltan szűzen halsz meg.
2023. okt. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nehéz de megtapasztaltam, hogy nagyon nagyban függ a közegtől amiben mozgom. Itthon (még egyetemre járok mester utolsó félév) a csoporttársaim nagy része csaj, kevés a srác és hát ők se olyanok akik játszanának. Az itthoni barátaim nagy része lány és általul nem ismerek meg olyanokat akik potenciálisak. Edzeni járok egy terembe, de az kicsi és nincs sok korombeli. Meg amúgy is edzésnél nem ismerkedésre fókuszálok, izzadok stb. de nyilván ez olyan dolog ha valakivel elkezdenék dumálni aki szimpi akkor az tök jó lenne.


Aztán volt egy külföldi félévem ahol elkerülhetetlen hogy új emberekkel találkozz, a többiekkel és a helyiekkel stb. Na ott tök sok fiúbarátom lett akiknek a barátai "potenciálisak" meg amúgy is sok emberrel találkoztam. Volt is egy kalandom egy nagyon helyes, rendes pasival de abból nem lett kapcsolat. Nem is lehetett volna, alig ismertük egymást. De akkor láttam, hogy másoknak is tetszem, sok sráccal találkoztam, sokakat ismertem meg akik hasonlóak hozzám, egyetemisták, ambíciózusak, nyitottak stb. Most újra itthon és újra olyan a közeg ahol nehezen lehet ismerkedni. Szerintem inkább ezen múlik.

2023. okt. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!