Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másoknak is nehezen megy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak is nehezen megy a pártalálás?

Figyelt kérdés
2019. szept. 21. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Aha.
2019. szept. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nehezebb, mint bármi más. Kivéve ha burokban nőttél fel.
2019. szept. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem megy sehogy, mivel eddig egyszer sem sikerült.
2019. szept. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nehéz, mert előbb alakulnak ki bennem a komoly érzelmek, és csak utána izgat fel a lány szexuálisan. Vadidegen csajjal nem is tudnék szexelni,bármilyen modell alkatú,mert nekem érzelmek kellenek hozzá. "Demiszexuálisnak" hívják az ilyet asszem. Az a baj, h a lányok az "átlagpasi"ból indulnak ki,és ha azt látják, h nem akarok tőlük egyből szexet,akkor akiknek bejövök, azt hiszik, h nincs is esélyük nálam és elmegy a kedvük az ismerkedéstől. A másik lehetőség, h csak barátságot akarnak és ezért még örülnek is,h nem akarom egyből megfektetni őket,aztán amikor már nagyon jóban vagyunk és teljesen belezúgtam,akkor közli, h részéről ez csak barátság.

Nagyon nehéz ezzel mit kezdeni, mert mindig azt hiszik, h olyan vagyok, mint a többi férfi, és biztos csak szórakozom velük, pedig nem erről van szó, csak én így működöm, h előbb egy érzelmi köteléknek kell kialakulnia, h többet is akarjak a másiktól. A többség ezt nem érti meg,mert azt hiszik,h minden férfinek a szex van az első helyen.

2019. szept. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahammm...

F44.

2019. szept. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!