Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az alábbi körülmén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az alábbi körülmények miatt normális heti egyszer randizni vagy ez kevésnek számít?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok kedvtelenedve, szívem szerint abbahagynám végleg a beszélgetést ezzel a sráccal, de még előtte megkérdeznélek titeket is.

Egy faluban lakunk, azon belül is kb. 5 perc sétányira. Mégis heti egyszer alkalmas csak neki találkozni, akkor is másfél-két órára.

Azzal magyarázza, hogy hétköznap nagyon fáradt mert a munkaideje reggel 5-től 14-ig tart. Amikor hazaér, alszik egy órát. Heti háromszor az alvás után pedig elmegy a helyi edzőterembe egy órára.

Nekem 8-tól 17-ig tart a munkaidőm. Egyikünknek sem kell hétvégén dolgozni.

Szükségem van néha egy kis egyedüllétre nekem is, de ez akkor is kevésnek tűnik. Tapadósnak sem akarok tűnni, viszont ha neki ennyi találkozásra van csak igénye akkor lehet kár erőltetni. Eddig háromszor találkoztunk és nem úgy tűnik, hogy a heti egy találkozásnál többet szeretne. Messengeren viszont keres minden este. Szex még nem volt, de pár napja utalgat néha rá.

Mielőtt lezárom vele, szeretném kikérni a véleményeteket, férfiaktól és nőktől is.



2023. okt. 18. 15:04
A kérdező szavazást indított:
Kevés a heti egy, nem folytatnám vele.
Normális a heti egy, folytatnám vele.
11 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ez így semmi. Hagyd a fenébe.
2023. okt. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Egy faluban lakunk, azon belül is kb. 5 perc sétányira. Mégis heti egyszer alkalmas csak neki találkozni, akkor is másfél-két órára."

Ha a randi nem fér bele, akkor maga a kapcsolat hogy fog?

Hallgass a megérzéseidre.

2023. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a páromtól eltérő városban lakom. Műszakozok. Ő irodista, nappalos. Nálunk elfogadható a heti egy. De ha 5 percre laknánk? Kizárt, hogy megelégednék vele!


32/F

2023. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még edzés mellett is, tudna többet találkozni.

Ő most magával akar foglalkozni úgy érzem, ami nem fog változni.

Legalábbis így érzem.

F.

2023. okt. 19. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a megerősítést! Megírtam neki, hogy szerintem ez nem fog működni. Erősködni kezdett, hogy ő komoly kapcsolatot szeretett volna velem de én ezt már nem hiszem el.
2023. okt. 19. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!