Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 hónapos üzenetben/videóchate...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapos üzenetben/videóchaten való beszélgetés után mit érdemes engedni az első randin?

Figyelt kérdés

Tudom fura a kérdés. 27 éves lány vagyok, és alapvetően az első randin nem szoktam túl közel engedni még senkit, hadd dolgozzuk fel mindketten a másikkal való személyes találkozást, és ha az egyébként is jól sikerült, akkor a továbbiakon majd úgyis sor kerül az első csókra ésígytovább..


De a jelenlegi illetővel annyiban különb a helyzet, hogy jelenleg külföldön él, (külföldi származású is, de pár éve még M.o.-on élt sok évet, de ez talán részletkérdés) és 2 teljes hónapja beszélünk napi szinten rengeteget. Néha videóchatelünk is. Azonban hamarosan ellátogat M.o-ra 2 hétre, így végre személyesen is megismerhetjük egymást.


Egyelőre nem tudom mire számíthatok, de talán még sosem izgultam ennyire randi előtt, így kiváncsi lennék mások véleményére, hogy egy ilyen kontextusban lévő ismerettséggel való első randin, mennyire érdemes kicsit húzni a dolgokat (első csók, szex stb), ha a helyzet úgy alakul?


Remélhetőleg ha jól alakul az első, úgyis találkozunk még, de el tudom képzelni, hogy már az első alkalommal úgy egymásra találunk személyesen (is), hogy szívesen beleengedném magam a helyzetekbe vele. Azonban dilemmázok, hogy nem hatna e neki ez esetleg könnyűvérűségnek a részemről?


Kíváncsi lennék mások tapasztalataira, esetleg objektív véleményeire. Köszönöm!


2023. okt. 22. 16:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ez is igaz!

Talán tényleg majd élőben fogom igazán átérezni/látni/érteni mi a jó nekem, így talán jobb is nem készülnöm bármire. :)


Volt pár mondat arra irányulóan, hogy “ha egyébként is külföldön él és amúgy meg csak két hétig marad, akkor igazából nem is lehet ebből semmi.”

Számomra a távolság és az esetleges lakhelyváltás szerencsére nem jelentene akadályt. Ahogy neki sem, az elmondása szerint. Egyelőre senki nem tett igéretet a másiknak a helyzetre tekintettel, szóval igyekszem nem naív lenni.

2023. okt. 23. 20:03
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha 2 hétig itt van, veled 1 városban, belefér mondjuk 2 ismerkedős randi, és ha úgy alakul és minden jól megy akkor kb 3-on lehet jobban közeledni, még utána van minimum 1 hetetek egymásra, aztán a továbbiakat megbeszélitek.
2023. dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!