Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 hónapos üzenetben/videóchate...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapos üzenetben/videóchaten való beszélgetés után mit érdemes engedni az első randin?

Figyelt kérdés

Tudom fura a kérdés. 27 éves lány vagyok, és alapvetően az első randin nem szoktam túl közel engedni még senkit, hadd dolgozzuk fel mindketten a másikkal való személyes találkozást, és ha az egyébként is jól sikerült, akkor a továbbiakon majd úgyis sor kerül az első csókra ésígytovább..


De a jelenlegi illetővel annyiban különb a helyzet, hogy jelenleg külföldön él, (külföldi származású is, de pár éve még M.o.-on élt sok évet, de ez talán részletkérdés) és 2 teljes hónapja beszélünk napi szinten rengeteget. Néha videóchatelünk is. Azonban hamarosan ellátogat M.o-ra 2 hétre, így végre személyesen is megismerhetjük egymást.


Egyelőre nem tudom mire számíthatok, de talán még sosem izgultam ennyire randi előtt, így kiváncsi lennék mások véleményére, hogy egy ilyen kontextusban lévő ismerettséggel való első randin, mennyire érdemes kicsit húzni a dolgokat (első csók, szex stb), ha a helyzet úgy alakul?


Remélhetőleg ha jól alakul az első, úgyis találkozunk még, de el tudom képzelni, hogy már az első alkalommal úgy egymásra találunk személyesen (is), hogy szívesen beleengedném magam a helyzetekbe vele. Azonban dilemmázok, hogy nem hatna e neki ez esetleg könnyűvérűségnek a részemről?


Kíváncsi lennék mások tapasztalataira, esetleg objektív véleményeire. Köszönöm!


2023. okt. 22. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Akár sex is lehet belőle ma már nincsen olyan, hogy könnyűvérűség azt csinálsz amit akarsz.
2023. okt. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
2 hónap után nem sok a szex se elsőre szerintem.
2023. okt. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Azonban hamarosan ellátogat M.o-ra 2 hétre, így végre személyesen is megismerhetjük egymást."

Azt nem írtad, hogy marad. Tehát ellátogat, de vissza is megy.

Ebből így kapcsolat nem nagyon alakulna, de vonzalmat érzel és szexelni akarsz vele. Jól értelmezem?

2023. okt. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akarsz külföldre költözni vagy ő jönne miattad? Ha nem akkor nincs értelme komolyan gondolkozni, ha akarsz szexelni, szexelj és kész, mindegy mit gondol ha úgy sem látod csak évek múlva újra.. 😅
2023. okt. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól ez még 1.tali egy idegennel
2023. okt. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ szerintem ő mit érez irántad és hogyan vélekedik a könnyűverűségről. Én nem feküdnék le vele, mert hiába jó most minden, de lehet szemtől szemben mégse tetszik, én neki vagy fordítva főleg mélyebb szinten. Nem is azért, hogy ne tűnjek ribinek hanem mert nem ismerem, de ha neked 2 hónap online kapcsolattartás elég hozzá hajrá.
2023. okt. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ő is ugyanolyan "könnyűvérű".

Ebből nem lesz kapcsolat, mivel külföldre vissza megy. Ha te úgy gondolod, hogy neked ez így megfelel, akarsz vele szexelni, akkor tedd. Én nem tenném.

2023. okt. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

ha 2 hétre utazik haza, akkor az első randin én csak beszélgetnék, ismerkednék. ha már történt valami közöttetek és utána mégis kiderül róla valami mocsokság, akkor úgy már nehezebb visszakozni. szerintem bölcs dolog várni :) azt szokták mondani, hogy messziről jött ember azt mond, amit akar.

30+ F

2023. okt. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igaz, igaz. Vannak jó meglátások! Köszönöm a válaszokat!
2023. okt. 23. 10:09
 10/12 anonim ***** válasza:
29%

Két hetetek lesz egymásra, én nem vesztegetnék el egy napot sem.

Már most akarod, ha találkoztok és még mindig tetszik mi értelme azt mondani, hogy ma még nem, de majd holnap után igen?

2023. okt. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!