Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mit jelenthet férfi nyelven?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet férfi nyelven?

Figyelt kérdés
Volt egy srác, akivel randiztam, minden jó volt, aztán lett egy hatalmas nézeteltérésünk. Amikor megkerestem még hatalmas sértődöttség volt benne, próbáltam neki elmagyarázni, hogy félreértett. Ő közölte, hogy nem akar tőlem semmit már, felfogtam, oké.. 2 hét telt el. Már sehol se vagyunk ismerősök, mégis megemlített egy hozzászólásban tiktokon, amiről a mai napig nem tudom, hogy mi az, mert mire telefonközelbe kerültem addigra törölte és csak az értesítés maradt meg a telefonomon. Most meg bekapcsoltam a profilmegtekintéseket, ő volt a legelső, aki megnézte. Ez mit jelent? Nem akar semmit, de nézeget?
2023. okt. 27. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Azt hogy egy hisztis idióta.
2023. okt. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Konyorogj a bocsanataert akkor talan lehet meg valami.
2023. okt. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nincs más nő az életében ezért jó lennél te is.
2023. okt. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Lehet csak indulatból mondta, hogy nem akar semmit. De valójában még mindig te jársz a fejében csak most már hogy kezdeményezzen újra?... Én annak nézem a social profilját aki érdekel. Többet nem lehet ennyi alapján megmondani.
2023. okt. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak véletlen taggelt be téged xd Félrenyomott
2023. okt. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Terdelj le es ugy mond , hogy szeretsz ,kb ez jon le.
2023. okt. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Facebookon is van ilyen opció?
2023. okt. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!