Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Zabálás mit jelenthet a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zabálás mit jelenthet a férfi részéről?

Figyelt kérdés

4.randin rendeltünk ételt és felvittük hozzá megenni. Elég sokat vettünk, mindenfélét, felesben fizetve persze. Kibontuttuk és nem evett meg nem vacsoráztunk, hanem tömte a fejét. Nehéz ezt leírni de neki nem az számított, hogy együtt vasorázunk, hanem hogy minél hamarabb minél nagyobb mennyiségű kaját letoljon a torkán.

Teljesen ledöbbentem. Olyan volt mint mikor a kutyámnak enni adok és habzsolni kezd.


Mire ő végzett kb a felével (tényleg sokat vettünk) én negyedannyit se ettem és max 10 perc telt el.

Meg is jegyezte, hogy mit szöszölök milyen vicces, hogy lassan eszem. Mondtam, hogy azért mert próbálom kiélvezni a falatokat. Azzal ellenkezett, hogy de ha nem harapok elég nagyot akkor nem is érzem a számban. Szerintem ha tovább eszem akkor jobban élvezem szerinte meg ha gyorsan betömi akkor jobb.


Én is megettem a saját részem, de nem fért belém az egész, mire mondta, hogy nincs pazarlás, egyem meg és mikor mondtam, hogy nem eszem többet mint amennyire úgy érzem szükségem van, teljesen kibukott, hogy ez milyen pazarlás. (alig maradt valami, még soha senki nem szólt érte és nem szeretem magam rosszullétig enni)


Az egész vacsora, amiről azt hittem majd egy órás beszégetés lesz max 15 percig tartott. Mivel 8-ra haza akartam érni amúgy is csak 1 órám maradt volna így gyorsan eljöttem.

Étteremben is ezt csinálná? Normális ez? Én vagyok a hibás?



2020. nov. 22. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát a romantika nem az erős oldala...

Aki ilynen kibukik, szerintem kuka.


F

2020. nov. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Lehet egyszerűen csak ezt szokta meg. Nem biztos hogy ez ellened irányult csak így szokta meg.

Nekem is van bizonyos étel amit mások szerint furán eszem...

Ez nem a legrosszabb dolog mindekinek van heppje.

2020. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Éhes volt.
2020. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Ez annyira kiábrándító.
2020. nov. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
Nálam is volt már olyan hogy nem ettem egész nap és rohadt éhes voltam. Én már nem zavartatom magam. Leszarom ki mit gondol. Nyilván nem szólok be hogy miért nem eszel, de én nem fogok èhen halni senki miatt. És nyilván ha randira megyek eszem előtte. De ha spontán történik akkor nem fogok salátát meg mindenféle biszbaszt enni csak hogy jó benyomást keltsek.
2020. nov. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem aki nem érti, mi a baj, az nem látott még ilyet élőben. Tényleg olyan, hogy meg sem rágja, nem érdekli, mit eszik, csak mint egy állat, legyen a kaja a belében.
2020. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Fúúú hát én is kiakadtam volna, ez egy őstulok. Az külön szép, hogy belédtömte volna akaratod ellenére a megmaradt kaját... amúgy el is lehet tenni későbbre, erről lehet náluk az ólban még nem hallottak. Keressen magának egy libát, akit megtömhet. Lapát.
2020. nov. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

Ismered a mondást?

Ahogy eszik, úgy szeretkezik.

2020. nov. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
azért jutottatok ela 4. randiig, mert még volt ereje moderálni magát. Most már kezd felengedni az igazi természete...igénytelen.
2020. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Hasonló sztorim nekem is van. Jóképű, sportos srác, személyi edzőnek tanult, izmos, meg minden. Mi a 2.randin ettünk. Elkezdett csámcsogni, nyammogni a kaján, rohadt gusztustalan volt és hangos. Elment tőle az étvágyam, meg a nemi vágyam is. Több randi nem volt.
2020. nov. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!