Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért baj, ha elvárom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha elvárom a randipartneremtől, hogy legyen lakása, ha nekem is van?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, hogy nekem ez az előző párkapcsolatomból adódóan lett fontos. Az előző páromnak nem volt lakása, és gyakorlatilag hozzám költözött a szüleitől. Nem fizetett, és utólag (egyéb dolgok miatt is) kihasznalva érzem magam, és nem szeretném, ha ez mégegyszer előfordulna. Ez az elvárás még ezek után is gazul hangzik?

N28



2023. okt. 30. 12:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem, elvárhatod csak így elég sok ember kiesik a szitán.
2023. okt. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%
Volt egy rossz tapasztalatod és most túlkompenzálsz. Mondjuk azt nem értem, miért fizetett volna előző párod a nálad lakásért, ha párkapcsolatban voltatok. Nekem eszembe se jutna ilyen.
2023. okt. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem csak a lakásert nem fizetett, hanem kb semmiért.
2023. okt. 30. 12:40
 4/20 anonim ***** válasza:
56%

Akkor csakis különélős kapcsolat játszik?

Ismertem ilyen házaspárt, a feleség 30 évig a fővárosban lakott, a férje meg egy városszéli putriban.

Amikor látogattuk a nőt, mindig megjegyezte, ő nem fog mosni, főzni, takarítani senki után.

Csóri embernek semmi ilyen igénye nem volt sosem, ismertem őt is.

2023. okt. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
Neked mi által van saját lakás, alád rakták, vagy kemény munka által? Egyébként nem baj, de az igen, hogy az exed miatt más szív. Egyáltalán milyen módon használt ki? Azzal, hogy nem fizetett lakbért, vagy adtál neki pénzt? Az első hogyan várható el ha te neked se kell fizetni érte vagy más téren több pénzt adott bele? A második esetben te adtál neki pénzt, te vagy a hibás.
2023. okt. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ez még nem is nagy elvaras nekem férfiként elvaras egy nőtől legalább: saját lakás, diploma, jól fizető munka, csinos jó külső, meg persze kedves belső
2023. okt. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%

Nem baj, a te dolgod. Az viszont tény, h emiatt sokan élből kiesnek.

Amúgy totálisan mindegy, hogy milyen úton van lakása a kérdezőnek! A lényeg, hogy van és szíve-joga azt mondani, hogy nem jön össze olyannal, akinek nincs. Már mégis hogyan szívna emiatt más?? Senkivel nem kötelessége összejönni, akivel nem akar és az exétől függetlenül is mondhatná azt, hogy neki van lakása, ezért olyannal jön össze csak, akinek szintén van. Mint ahogyan azt is elvárhatná, hogy a jövendőbelijének legyen barna haja, legyen x cm magas stb stb. Bármit el lehet várni és amíg van rá "jelentkező", addig nincs gond. De ha nem lesz, aki megugorja az elvárásokat is kizárólag az ő baja lesz, nem másé.

Lakbért nyilván nem kell fizetnie a kérdezőnek, mivel az ÖVÉ a lakás.... de attól még van ám rezsi, amibe igen csak illő belefizetni, ha már ott laksz! Gondolnám a kedves exe többek között ezt sem tette meg.

2023. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%

Különben tényleg sok ilyen van,sok naív csaj összejön az általa menőnek gondolt lázadó rosszfiúval.


Aztán mikor a rosszfiú elkezdi lehúzni őket akkor pedig menekülnének.


Ilyen volt az az exbaratnőm is,én előttem egy drogossal járt,aki anyagilag lehúzta őt,elvette a fizetését,sőt még néha elmondása szerint meg is tépte őt.


Majd összejött velem,én kedves voltam hozzá, gyengéd,igyekeztem mindig a kedvébe járni,de neki nem kellettem, inkább szakított velem és vissza ment egy idő után a drogos erőszakos exéhez.


Nem tudok erre mit mondani.

2023. okt. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

8-as, ez nagyon jellemző!

Ahogy olvastam a válaszodat, csodálkoztam is volna, ha a végén veled maradt volna.

Nem is érdemes olyannal kezdeni, akinek az előző partnere nagyon más volt, mint te. Mert nem véletlenül kellett neki korábban olyan ember.

2023. okt. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%

32 F vagyok

Én azt mondom teljesen igazad van.

Mindenkinek vannak elvárásai.

Nekem nővel szemben az,hogy ne dohányozzon,ne legyen gyereke, és ne legyen házas illetve elvált se.


( A házasat úgy értem,hogy volt már olyan randim, ahol benyögte a nő,hogy ő még házas,de már régóta külön élnek)


Na ilyet nem, ez kuka nálam.


Az hogy a nőnek nincs saját lakása,az kevésbé zavarna.

2023. okt. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!