Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes ismerkedésnél mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedésnél mennyit várnál egy nőre, míg belemegy a személyes találkozóba?

Figyelt kérdés
Van, aki hamar belemegy. Van, aki később. De nálatok mennyi a határ?
2023. nov. 3. 21:14
A kérdező szavazást indított:
1 hét
2 hét
3 hét
1 hónap
1,5 hónap
2 hónap
3 hónap
Fél év
1 év
Egyéb (írd le kommentbe)
12 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

A legtöbb amit vártam egy randira, az 2 hónap volt, 17 évesen, távkapcsolat, végül 4 éves kapcsolat lett belőle, de ott rohadt nagy kémia volt már online is.


Most így 25 éves fejjel, túl több randin is azt mondom, hogy 2 hét a maximum, amit várnék egy randira, jártam úgy a Covid alatt, hogy a randi 1 hónapot tolódott, mert pont egymás után lettünk Covid-osok, viszont ugyanolyan jó vibe volt online, mint anno a távkapcsolatomnál, viszont élőben meg semmi.


Azt mondom jobb, ha minél hamarabb kiderül élőben, hogy lesz-e folytatás vagy nem, így is úgy is ott dől el, felesleges nagyon húzni.

2023. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

6 hónap.

2 éves kapcsolatom lett belőle ami pár hónapja ért véget.


azóta nem várok, gyorsan kiderítem hogy a csaj hajlandó e randira menni, ha nem akkor lépek is tovább. nem érdemes tovább vergődni olyan csajok mellett akik nem akarnak lépni.

2023. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Maximum egy hónap, de reálisabb a max 2-3 hét főleg ha addig minden nap beszéltek egymással. Aki kíváncsi a másikra és meg akarja ismerni, az szakít időt rá.
2023. nov. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!