Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes felkeresni személyesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes felkeresni személyesen egy komoly társkereső irodát, ha már kiégtem a netes ismerkedésben?

Figyelt kérdés

31 éves férfi vagyok, alapvetően jó adottságaim vannak,külsőre sok lánynak bejövök, van 2 diplomám, rendes állásom, saját lakásom, vannak barátaim,sokat utazgatok. Egyedül a társkeresés a gyengepontom, mert neten akiket megismerek, azok valahogy nem tudják igazán felkelteni az érdeklődésem, hamar kiégek ebben a fajta ismerkedésben. Szerintem azért,mert úgy érzem, nincs tétje, mert túl sok a lehetőség, mindig lehet valaki mást találni, türelme meg a többségnek nincs a mély megismerésre, ha közben mást könnyebb megkapni.

Baráti társaságban nincsenek olyanok,akivel komolyabbat is el tudnék képzelni, még esetleg azt tudom elképzelni, hogy valamelyik barátom bemutat valakinek és pont megvan az összhang,de erre kicsi az esély.

Ezért arra gondoltam, hogy lehet fel kéne keresnem egy komoly párkereső irodát, ahol személyesen is adnak tanácsot, elkérik az adataimat és a hozzám jobban illőkkel hoznak össze. Ahol van valami tagdíj, és akárki nem regisztrálhat, csak olyanok,akik tényleg komolyan gondolják. Van valakinek tapasztalata ilyesmiben? Ha leírnátok, megköszönném.



2023. szept. 30. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennek ilyen helyre. Gondolod, hogy azok a nők,akik neked bejonnenek,elmennek tarskereso irodába, amikor neten is túlkínálat van pasikbol? Miért fizetne egy 25-30 éves nő egy ilyen szolgáltatásert? Inkább ki kéne mozdulnod a szobából. Menj, kirándulj, sportolj, csatlakozz szervezett túrához, sportkorhoz. Ismerkedj eloben, az lenne a normális a te korodban. Szerintem a tarskereso irodákban 50-60 éves korosztaly van, semmiképpen sem fiatalok.
2023. szept. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz utazgatni, nekem többször is ajánlották a turatarss.hu-t. Sose léptem be, de egyik exem elsőre megtalalta ott élete nőjét. Férfiként szerintem neked is könnyebb a dolgod, mert amikor rendes turacsoportokkal jártam, ott a 80% nő volt.
2023. szept. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van, aláírom, a szervezett túrákon 80%-ban nők vannak. Szóval nem is értem,mikor a pasik panaszkodnak, hogy nem tudnak ismerkedni, mert nagyon sok lehetőség lenne rá, de azt tapasztaltam, hogy az egyedülálló férfiak egyáltalán nem mernek új dolgokba belevagni, nem kalandvagyok, inkább csak otthon nyomogatjak a telefont meg a számítógépet. Mikor még neten ismerkedtem,akkor is elég sok ilyen se íze, se buze pasival találkoztam . Munka, bevásárlás, anyuka-ezen kívül nem csinál semmit, nincsenek barátai, el nem menne egy rendezvényre, szervezett túrára, utazásra egyedül. Csak várja, hogy végre örökbefogadja egy nő és majd vele akar menni. Nekem nőként nagyon beton, ha egy pasi bátor,nyitott, kezdeményező,nem ez a maleszaju típus.
2023. szept. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom regelj az okcupidra, ott "nemzetközibbek" az emberek. Legalábbis gondolom a női oldalon is, mert férfi választékban olyan, mintha a "tinder krémje" lenne ott, csak kevesebb flancolással. Jól néznek ki, sikeresek, normálisak, megfelelő értékrenddel, semmi szélsőség.


Egyébként, aki cseten nem fog meg, élőben sem fog. Manapság már annyira elvárt a megfelelő netes kommunikáció, hogy aki nem képes rá, valamilyen problémája van, és ez élőben is ki fog ütközni.


Én is kiégett vagyok egyébként 32 éves nőként, a társkeresés leszív, folyamatos csalódás, mindenki közömbös, de nálam sajnos élőben is ugyanez van, nem csak cseten, gondolom valami más bajom van, hogy senkit sem érzek magamhoz közel már sok éve. Nem a választékkel van gond, max nekem van gondom velük, mikor tudom, hogy egyébként más össze tenné értük a két kezét, nekem nem megy a megalkuvás egy "jó fogásra", érzelmek meg nem jönnek, max felületes lelkesedés rövid időre.

2023. szept. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4-es az miért jó, ha nemzetkoziek az emberek? Mi értelme másik országbelivel ismerkedni több 100 vagy 1000 km-rol? Sose értettem, hogy a tenderen is minem írogatok rám több ezer km-re lévők?
2023. szept. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

Nekem egyházi körökben voltak nagyon jó tapasztalataim.


Onnan van most egy komoly párkapcsolatom... (nagyon régi ismeretség, egy éve jöttünk csak össze mégis.)

2023. szept. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Úgy értettem, hogy nem látszik rajtuk, hogy tipikus magyarok, hanem "világpolgárok". Sokan élnek itt, vagy külföldön, vagy ingáznak, nem tudnád megmondani, hogy magyar, mert megfelelően néz ki, megfelelően öltözik, intelligensnek látszik, tanultnak, amikről beszél, ahogy gondolkozik.. nagyon liberálisok is sokan, illetve hát tanultak, elégedett, nyugodtak. Mint egy átlagos "nyugateurópai" ember. Nekem ez nagyon szimpatikus, tájékozottak, magasan képzettek, elfogadóak, rugalmasak és ápoltan sportosak, de csak átlagos mértékben, illetve szeretem, ahogy öltözködnek, ez a smartcasual bejön.


Továbbá látszik, hogy nem nyomorognak, nem zsugoriak, mindig tanulnak és figyelnek a másik igényeire is, de el is várják, hogy őket is meghallgassák, velük is foglalkozzanak. Nekem teszik, közelebb érzem őket magamhoz, annak ellenére, hogy utazni is alig utazok, el tudom képzelni az életem itt is, vagy külföldön is. Csak a közös nyelv fontos, hogy meglegyen, de az "életérzés" az legyen inkább nyugateurópai:) Rasszok keveredése pedig kicsit sem zavar.

2023. szept. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7 Ezzel eléggé egyet tudok érteni, én is jobban kijövök azokkal a nőkkel, akik egy kicsit nyugatosabban, nagyobb távlatokban gondolkodnak, nem véletlenül utazok sokat. Kipróbálom ezt a társkeresőt, hátha bejön.

De amúgy sajna ezt én is sokszor érzem, hogy minden szempontból tökéletes nőt találtam, de valahogy mégse érzek többet. Szóval lehet ,hogy nekem is először saját magamon kell dolgozni.

2023. szept. 30. 12:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Okcupid-itt is csak a külföldi pasik néznek ki valahogy. A magyar adja a szokásos átlagot.
2023. szept. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nem így van, én rengeteg helyes 30+os férfit találok, mind felsőfokú végzettségű legalább, ápoltak, kellemes testalkattal, megfelelő szemlélettel. Egy suttyó sincs, aki alacsonyan képzett és/vagy ostoba módszerrel akar befűzni szexre, továbbá normális, kerek mondatokat fogalmaznak meg, és egy csomó kérdésre is reagálnak, így előre megtudhatod, mit gondolnak. Nekem nagyon tetszik. Plusz elég olcsó is, mivel tudnak kommunikálni azok is, akik nem fizettek elő, de csak ha match van, illetve néha van super like is. Ideális.
2023. szept. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!