Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írnátok csajozós sztorikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok csajozós sztorikat hátha tudok ötleteket meríteni?

Figyelt kérdés

pl ahol buszon boltban utcán mentetek oda a lányhoz.

Olyan is érdekelne ami nem jól sült el.


2010. okt. 19. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a legérdekesebb az volt, amikor egy ismeretlen lépcsőházban a liftet zártam volna be, későn láttam meg, de megnyomtam a gombot, ő nem vette észre és már záródott be és úgy vetődött be és rám esett :D Aztán többször találkoztunk abban a házban, majd másfél évig jártunk :)
2010. okt. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez tetszett:)
2010. okt. 19. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem úgy történt hogy: cipőt akartam venni és haverokkal el mentünk plázába venni, nekem cipőt, és ieneket...na a cipő boltban láttunk 3 jó csaj ők is észre vettek minket vigyorogtunk egymásra...majd elmentünk, és a mozinál is találkoztunk velük akkor már integedtünk nekik, ők is viszonozták, majd a kajárdáknál is láttuk őket és oda ültünk hozzájuk, és csak beszéltünk velük majd az egyik csajjal 3 hónapig jártam :D
2010. okt. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én egyszer chaten beszélgettem egy fiúval és mondta 23 mondta vegyem fel msnre már unja chatett..

utána mondta kapcsoljam be a kamot mondtam oké ha őis be kapcsoltuk és meg látam h kb valami 12 éves fiúka mondtam neki te vagy 10 vagy mondja 12 lool utána kérdezte baj h ennyi időős mondom persze én 25 vagyok beszéltünk párszor és mondja oda adom a bátyámnak azt hittem kamuzik oda adta azr hittem o utána be kapcsolta a kamot és láttam h télleg a bátya ö 15 volt és össze jöttünk..:D

2010. okt. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!