Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejelölsz/visszajelölsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelölsz/visszajelölsz idegen csajnak/pasinak Facebookon csak azért, mert teszik? Sztorikat is várok, ha van kedved oszd meg! :D

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 16:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Get a life.
2011. júl. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
15 éves vagy? azok szoktak ilyet csinálni, szerintem elég gyenge taktika... a fiú is (főleg, ha idősebb) csak hülyének fog nézni vagy nem fogja érteni vagy lesz*rja és ennyi. ne sértődj meg, nem azért írtam, hogy osszam az észt meg hasonlók, csak hallottam már ilyen sztorikat fiúk szájából, hogy egy lány bejelölte és általában nem örültek neki... úgyhogy csak segíteni akartam.
2011. júl. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
én nem. nem is a fészen szoktam nézegetni őket..
2011. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Csak olyat jelölök vissza, akit ismerek. Nagyon távol áll tőlem az ismerkedésnek ez a fajtája.
2011. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nem érdekel a fb.

Hús-vér emberekkel akarok ismerkedni a valóságban.

2011. júl. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
én élőben ismerkedek
2011. júl. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert manapság össze-vissza jelöl mindenki mindenkit és kíváncsi voltam volt-e már arra példa hogy jól sült el a dolog pl. barátság, szerelem...
2011. júl. 4. 16:48
 9/20 anonim ***** válasza:
Mindenre van példa, ne itt akard feltérképezni az esélyeidet.
2011. júl. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon tetszik valaki, még azt sem igazolom vissza, ha nem ismerem. Ha bejelöl egy ismeretlen, írok neki, hogy honnan az ismeretség. Vagy visszaír, vagy nem. Ha visszaír, általában ismerkedős szöveget nyom le, ami rohattul nem érdekel, mivel nem úgy képzelem el az "álmaim hercegét", hogy majd bejelöl fészen. Csak azok lássanak engem, akik ismernek. Másra nem vagyok kiváncsi. Élőben jöjjön oda hozzám.
2011. júl. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!