Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a tervezett harmadik randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a tervezett harmadik randi előtt megkérdeztem a partnerem, hogy szeretne-e továbbra is ismerkedni, és az volt rá a válasza, hogy találkozni akar mindenképp. Akkor ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra nem kaptam választ, hogy szeretne-e tovább ismerkedni, csak arra, hogy találkozzunk. Szerintetek mik állhatnak mögötte? Gondolom úgysem derül ki, még nem találkozunk igazán, lehet csak ott akarja elmondani, hogy vége.

2023. nov. 5. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Szex lesz ebbol
2023. nov. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Ezt azért érezni lehet. Ha az első két randin jól éreztétek magatokat, nem hinném, hogy véget akarna vetni az ismerkedésnek.
2023. nov. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de ez tök hülye kérdés. Két randi után mi a fenéért akarna más okból találkozni, ha nem azért, hogy tovább ismerkedjetek? Ha le akarná zárni, megtehette volna most, ehhez fölösleges egy újabb találkozó, nem egy 10 éves kapcsolat...
2023. nov. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hülyeségen kattogsz, nyilván azért akar találkozni veled, hogy folytassátok az ismerkedést!

A többi majd elválik mi lesz még belőle. Ha "szakítani" szeretne, azért nem hívna újabb randira hidd el. 😅

2023. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oh, akkor túl reagálom :( csak én kedvelem a társaságát, és nem akarom elveszíteni.
2023. nov. 5. 19:57
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, de egyszerűen csak arról van szó, hogy nem ilyen szájbarágósan válaszolt. Ha én megkérdezem egy épp cigiző ismerősömet, akinek ott van a kezében az öngyújtó, hogy tudna-e tüzet adni, akkor sokszor szóbeli válasz helyett már kattintja is nekem, és nem teszi hozzá, hogy igen, tud tüzet adni.
2023. nov. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!