Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hátrány az, ha a lány olykor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány az, ha a lány olykor eljár bulizni, viszont a fiúnak nem kedvencei az ilyen típusú helyek?

Figyelt kérdés

Tizenhét év fiú vagyok és ismerkedem egy tizenhat éves lánnyal. Sok mindent tudok már róla, például azt is, hogy néha hétvégeként szerez eljárni bulizni. Ha netalán összejönnék vele, a későbbiekben jelenthet gondot, ha én nem szeretem a szivarfüsttől vastag levegőt, telítve sok nagy szájú hülye gyerekkel ?

Mondjuk én sokkal szívesebben eljárok színházba, moziba, kirándulni, túrázni, kiállításra vagy bármely helyszínre, ahol sportolni lehet. Nagy hátrány, ha én a hétvégeimet nem az ivással és társaival töltöm, hanem elmegyek egy előadásra a színházba vagy beteszek otthon egy jó filmet ?


2010. okt. 19. 23:49
 1/7 A kérdező kommentje:
éves és nem év, valamint szeret és nem szerez :) bocsi a hibáért ...
2010. okt. 19. 23:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Hosszútávon hátrány, ha totál más az érdeklődédi körötök.
2010. okt. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt nem mondanám, mert nagyon sok a közös témánk, ami más dolgokat érint, mint ez a bulizós ügy. Én egyszerűen nem szeretem, ahol nyomják az orrod alá a bagót és nem vagy faszagyerek, ha nem iszol valamennyit ...
2010. okt. 20. 00:05
 4/7 anonim ***** válasza:

hát nem tudom

1. honnan veszed h összejönne veled? mert ha barátok is vagytok lehet simán havernak tekint ennyi

2.16 éves... és iszik... szerintem megcsalna

3.de azért ha mégis összejöttök szurkolok:)

2010. okt. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is szerettem 16 évesen eljárni bulizni(meg most is szeretek néha,20 évesen),de attól még szinházba,moziba,ilyen helyekre is.Azért,mert a lány szereti a bulikat,még simán szeretheti azokat is,amiket te felsoroltál.Aztán néha ő megy el veled hétvégén inkább moziba,néha meg te vele bulizni(bár lehet,h inkább a barátnőivel szeretne).Fontos,h alkalmazkodjatok egymáshoz,és ha nagyon szeretné,elmehetsz te is vele néha,nem?De ha teszem azt egyáltalán nem vagy hajlandó elmenni vele buliba,akkor sincs gáz,biztos talál más társaságot is magának,végülis nem kell mindig együtt lógni :) De kérdésedre válaszolva,nem hátrány,ha értelmes a lány,még értékelni is fogja tudni ezt!
2010. okt. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
valaki 16 éves és iszik OMG hát én 13 vok és már most viritykelem a félbarna sopronit
2010. okt. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó előtti :)


Szerintem félre értitek: nem ő iszik, csak eljár olyan helyekre, ahol sok a hétvégi beb*szós alak, ő bulizni jár el, soha nem iszik ... S én pedig nem szeretem az ilyen heyleket, de amúgy nagyon jól el tudunk beszélgetni ...

2010. okt. 20. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!