Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első randit nem szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randit nem szeretem, ha egy-két óránál tovább tart. Szeretném a randi elején leszögezni, meddig érek rá. De mit mondjak, miért addig?

Figyelt kérdés

Sajnos néhány hónappal ezelőtt egy hosszú első randim nagyon rosszul sült el. Ezért amíg jobban meg nem ismerjük egymást, nem szeretném, ha több órás lenne a találkozó. Az igazat nem szeretném megmondani, mert ezzel meg elijeszteném a férfit..


Mit lehet mondani, mi az oka, hogy csak este 8-9-ig érek rá?


2023. nov. 15. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Másnap korán kelsz pl. Vagy a jól bevált "a barátnőmmel szakítottak és megkért hogy menjek át hozzá" esetleg ezt megspékelve kamu telefonhívással.
2023. nov. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mélyen megindokolnod, dolgod van.
2023. nov. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Hihetetlen.

Nem tudod azt mondani, hogy "jól éreztem magam, de már mennem kell"?

Vagy azt, hogy "nem érzem túl jól magam, mennem kell".

2023. nov. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Mi az, hogy rosszul sült el a hosszúra nyúlt első randi? Nem mertél felállni és elmenni?
2023. nov. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves 4es. Lehet, hogy felreertheto voltam, de elsore en arra celoztam, hogy olyan programot szeretnek, ami nem nyulik hosszura, pl egy kave vagy seta valahol. Nos, az emlitett randipartnerem nem jelezte elore, mit szeretne, igy pont az elobb felsoroltak valamelyikere vagy valami hasonlo jellegure szamitottam, ehelyett elvitt egy nagyjabol 4 orat felolelo programra, ahonnan nem lehetett csak ugy elmenni, raadasul a pasi nagyon, de nagyon indiszkret volt, egyaltalan nem volt szimpatikus.

Nem szeretnem ezt meg egyszer, ennyi. Koszonom az eddigi valaszokat, valoban, tulajdonkeppen nem tartozom magyarazattal. Elore kozlom, meddig erek ra, es ennyi.

2023. nov. 15. 16:09
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

4# vagyok. Az utolsó mondatoddal egyetértek.

Nem olyan bonyolult ez.

2023. nov. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Holnap korán kelsz, mindig fix időben kezded az esti rutinod, hogy másnap időben kelj és ne legyél fáradt. Stb, én ezeket szoktam mondani, és igaz is:D
2023. nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem kell indokolni, és jó eséllyel ő sem fog magyarázatot kérni. (Amúgy nem illik szerintem ismerkedési szakaszban rákérdezni, vagy említi magától a partner, hogy mi dolga van még, vagy nem.) De ha mégis, lehet pusztán annyit mondani, hogy vannak még elintézendő dolgaid aznap. Ha vki ezt is firtatja tovább, az már szerintem abszolút tolakodó.
2023. nov. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

1-2 órás randi és este 8-9-ig érsz rá?

Miért, te este 7-re beszélsz meg randit?

Én du. 5-re, hétvégén 3-4 órára szoktam. Ha valaki egy óra múlva lelép, akkor úgy összegzem magamban, hogy nem volt kedve velem maradni tovább, nem tart szimpatikusnak, tehát kár erőltetni. Két óra azért már nagyjából korrekt időtartam.

Annál a 4 órás randinál az volt a hiba, hogy egy konkrét programra vitt el, ahelyett, hogy egyszerűen csak sétáltatok volna, beültetek volna valahová és közben beszélgettetek volna. Ezt kéne hasonló esetben visszautasítani, nem a randi hosszát beszabályozni.

2023. nov. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az oszinteseg mindig kifizetodo. Nem kell behazudni semmit. En az elso randit nem is igazan hivom randinak, inkabb osszefuttok valahol meginni valamit kozosen, majd utana mindenki otthon eldonti, hogy legyen-e ismetles.
2023. nov. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!