Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elfogadható, ha ismerkedek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható, ha ismerkedek egy fiúval, megvan a közös hang, szimpatikus is, de az ajtókban rendszeresen nem enged előre?

Figyelt kérdés

#illem #randi #19girl
2023. nov. 7. 21:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hol? Ha mentek hozzá vagy pl étterembe? Az utóbb teljesen jó!
2023. nov. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki azt írja majd: "Nem, nem elfogadható" más azt írja lehet majd, hogy "mé magadnak nem tudod kinyitni?"


De tudod mi számít?

Neked elfogadható-e vagy sem.

Te élsz majd vele. Itt hiába írná valaki azt, hogy elfogadható, ha téged meg bántana ez a dolog mindig.

A te mércéd szerint élj.

2023. nov. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Tőlünk kérdezed? Neked elfogadható? Nekem mondjuk mindegy, hogy a te pasid téged előre e enged. Ez van.

De talán ha szólnál neki, hogy bunkóság?

2023. nov. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
1 vagyok. Egy étterembe pl nem bunkóság! Sőt! Nyilvános helyre a pasi megy előre.
2023. nov. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
Ismeretlen helyen a ferfi megy előre, ismerős helyen előre engedi a nőt.
2023. nov. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szép jövőt vetít előre, ha még ezt sem tudod megbeszélni vele.

Majd a válásotokkor gondolj rám:)

2023. nov. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyan nőket, akik azt szeretik,ha előreengedik őket, de olyan is van,aki kifejezetten kikéri magának,h vele így nem kell udvariaskodni.

Szóval mindegy hogy csinálom, valakinek úgyse lesz jó. :D

Ugyanez a fizetésnél,h valaki azt szereti,ha meghívom, más meg ragaszkodik hozzá,h ő fizesse a saját részét. Nekem meg őszintén teljesen mindegy,alapból úgy vagyok,h majd fizetem, ha meg ő azt mondja,ő akar,akkor hagyom. A te szitudban is,ha már ismerem az illetőt, akkor nyilván úgy nyitogatom ,nem nyitogatom az ajtót,ahogy neki tetszik, már ha megmondja,h őt ez vagy az zavarja.

2023. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"ha már ismerem az illetőt, akkor nyilván úgy nyitogatom ,nem nyitogatom az ajtót,ahogy neki tetszik"


Ezjó😄 figyelmesség rulez. ^.^

2023. nov. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
#4, rosszul tudod. Úgy van ahogy az 5 írja. Ismeretlen helyre megy a pasi ha ismerős pl az étterem, már voltak ott mondjuk együtt akkor a nő megy előre. De mindegy is, szerintem nem ez a lényeg, hogy most minden szituációt elemezzük, gondolom a kérdező úgy általánosságban gondolta, ezért írtam, hogy bunkóság..
2023. nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

Engem meg folyamat előreengednek azok akiknek nem is tetszem meg nem is bírnak.

Na ez meg jobb lenne?

2023. nov. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!