Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nők/asszonyok, az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők/asszonyok, az első randikon (1.-10.), valóban prostituálna téged ezzel a férfi...vagy leány?

Figyelt kérdés
Egy mai kérdés válaszai inspiráltak, hogy megkérdezzem, de ha a randin tönkre menne a cipőd vagy ruhád, és a férfi...vagy lány, venne neked másikat, azzal sértene téged? Gyakorlatilag K-nak nézne? Mert ott valami feminácik azt írták.
2023. nov. 15. 18:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%

A cipomet … vettem 96 ezerert. Csak ennek a markanak hordom a cipoit .

Felolem vehetne ilyen cipot.


De ha bunkon viselkedik,ugyanugy letiltom,mintha semmit se vett volna.

2023. nov. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem, de én nem fogadnám el. Pláne nem több 10 ezreset, ami ott szerepelt. És ilyen esetben nem is értem, miért a partner fizetné, de amúgy is, ritka, hogy olyan szinten menjen az emberen tönkre valami, hogy muszáj legyen ott helyben venni vmit. Ha már veszel szükségből, akkor is van olcsó meg drága alternatíva azért a legtöbb helyen, szóval, nekem ez egy nagyon ritka, és nem túl életszerű szitu.
2023. nov. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%

Csak ha ugy veszi hogy ez miatt viszonzást vàr.

En mindenkinek szólok ha meghív vagy költ rám ne azert tegye hogy engem lefizessen még egy randira, ne ezért tegye, ne vàrjon semmit.

Konkrétan megmondom ha nem tetszik, pl.szívesen vagyok a társasàga többet ne vàrjon tőlem. Ha így is szán rám köszönöm, de másképp nem kell ha cserébe ezt azt vár.

2023. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
*jav hogy ez miatt viszonzást nem vár
2023. nov. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
2. Az (.-10.)-re gondolsz? Az nem az összeg, hanem a randik száma, mármint, hogy még ilyen első, második,...max. 10. randin történne.
2023. nov. 15. 19:20
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem sért. Örülnék neki.
2023. nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%

Az femináci akit nem lehet megvásárolni illetve ilyen kellemetlen módon lekötelezni az első randikon ismerkedéskor? Hát menj prostizni. Így hogy tudnálak dobni ha mégse kellesz? Mondjuk én nem vagyok szívbajos, visszaadnám a göncöket amikor úgy döntök hogy nem lesz több találkozás.

Fel akarnál öltöztetni mintha nem lenne pénzem magamra? Tudod te mit beszélsz? Ostoba gyökér...

2023. nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
7. :)
2023. nov. 15. 19:39
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

"férfi... vagy leány" :D

A biszexualitás eggyel arrébb van, miért nem ott fárasztod a népet a hülyeségeiddel?

2023. nov. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%

10 mert olyan nagyon gyakori hogy két nő első randijain az egyik ruhákat meg cipőket akarna venni a másiknak :D Ez tipikus strici mentalitás, nőktől idegen.

Nem homofób vagyok hanem hülyefób, utállak az összes kérdéseddel együtt, csak azért küldenélek máshova ahova nem járok hogy ne lássalak itt :D

2023. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!