Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nők/asszonyok, az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők/asszonyok, az első randikon (1.-10.), valóban prostituálna téged ezzel a férfi...vagy leány?

Figyelt kérdés
Egy mai kérdés válaszai inspiráltak, hogy megkérdezzem, de ha a randin tönkre menne a cipőd vagy ruhád, és a férfi...vagy lány, venne neked másikat, azzal sértene téged? Gyakorlatilag K-nak nézne? Mert ott valami feminácik azt írták.
2023. nov. 15. 18:51
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Nem az én kérdésem, én a 3. válaszoló vagyok.


Ebben mi a gáz utolsó válaszoló?

2023. nov. 15. 20:07
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem fogadnám el, kellemetlen lenne az egész helyzet.
2023. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Kitana. ***** válasza:
Nem gondolnám prostituálásnak, de idiótának nézném, úgy gondolnám, hogy ennyire ki van éhezve (szexre, szeretetre, mindegy), hogy mindenben a lehetőséget nézi, hogy tudna bevágódni. Fura lenne és inkább ijesztő, nem fogadnám el és nem biztos, hogy akarnék vele több randit. (Ez a továbbiaktól függ, ha csak ennyi furcsasága van, de megértette hamar, hogy nem kell nekem cipőt vennie, akkor annyiban hagynám.)
2023. nov. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Tehát, ha tönkremegy a cipőd, ami fontos, és kapsz egy másikat 40-ért, az más, mintha ezt a pénzt színházjegy + vacsora + TAXI kombóra költeném a KÖZÖS randinkon? Mi is a különbség? Jaaaaaa, tudom! Felesben kéne fizetni, mert neked egy férfi ne vegyen ételt és jegyet, meg van saját kocsid, mi?
2023. nov. 15. 20:41
 15/21 Kitana. ***** válasza:
De pontosítok picit, ha arról lenne szó, hogy nekem nincs konkrétan egy forintom se épp, és annyira tönkrement az adott ruha, hogy nem tudnám folytatni emiatt a randit, akkor ha felajánlja, hogy vegyünk gyorsan valami olcsó vackot az első kínaiban, hogy legalább ne kelljen a randinak félbeszakadnia emiatt, az jófejség lenne. De kb csak ebben a szituációban tudom ennek értékelni. Az meg ugye elég életszerűtlen, hogy nincs pár ezer forintom sem, hogy magamnak vásároljak.
2023. nov. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Kitana. ***** válasza:
100%
15# Hát krvára más amúgy, mert ott az ismerkedés lehetőségét fizeti a másik, a programot, nem cuccokat vesz nekem :D
2023. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
17. De a ez a te gondolatmeneted olyan, mint sok "ÉN NEM VAGYOK PROSTI!" lánykának, aki elmondja, hogy nem kell pénz, mert nem prosti, de elfogad egy új telefont, vagy az albérlet havi díját, vagy akármit.
2023. nov. 15. 20:49
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

#18 milyen lánykáról van szó amikor te 40 feletti vagy?

Hát én már nem vagyok lányka, és se nőként, se lányka koromban nem fogadtam volna el ilyen kellemetlen lekötelezést, hozzátéve hogy lányka koromban egyébként se vén fószerekkel jártam akik kisk.rvának akarnának nézni, hanem hozzámillő fiúkkal akik meghívtak a mekibe vagy vmi cukrászdába.

Ha te olcsó kis nőkkel kezdesz akik kuncsorognak telefonért meg segítségért, az téged minősít elsősorban, normális nőként nekem pl semmi közöm ahhoz hogy miféle éhenkórászokat akarsz megvenni aprópénzért.

2023. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elázós sztorit le kellene írni konkrétan, mert csak olyan esetben tudom elképzelni, hogy valami kőgazdag milliomos meg az aranyásó így randizik, és kibéreli neki a drága szalont, hogy akkor Mucika ezt kéri, amit felpróbált, a régit meg tessenek kidobni. Elázott? Cunami volt, vagy mi az isten?


Pár hete volt az a nagyon durva eső, én pont egy plázában ültem, és néztem az embereket. Tető alá bújtak az eső elől, besiettek a plázába. Kétlem, hogy volt olyan, aki azt mondta, VIZES lett a farmerem meg a cipőm, akkor veszek újat. A régit meg... viszem magammal szatyorban, vagy kidobom a "hulladék" feliratú picike kukába.

2023. nov. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
69%

#20 meg amúgy hogy ázik el ilyen gyalázatosan Mucika egy gazdag pasi mellett, tán az esőben sétáltatja vagy mi?

Gáz ez a kérdés és gáz ez a fickó 🤡

2023. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!