Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka hogy nem hív meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka hogy nem hív meg sehova, csak sétálgatni akar?

Figyelt kérdés

Egy kávéra meghívott volna, már normálisnak látnám.

Ez sétálgatni fog decemberben a nagy hidegben is?


2023. nov. 17. 20:27
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
54%
Hívd meg TE őt egy kávéra/sütire! :)
2023. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
0%
#7 hívd.. lehet hogy egy dagadt pasi van a monitor másik végén. Megérdemlitek egymást.
2023. nov. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ennyire antiszociális, hogy azt se tudja, hogy ilyenkor a sok sétálgatás után előbb-utóbb valahová be is szokás ülni.

Mikről szoktatok beszélgetni? Hány randi volt eddig? Mert akkor eszerint sokat beszélgettek, tehát nyilván sokat megtudtál róla.

2023. nov. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy most erre mit lehet mondani? Azt se tudjuk ki hány éves, mennyi ideje "sétálgatnak", vagy úgy alapból mi járhat ilyenkor valaki fejében. Tőle nem kérdezed meg?
2023. nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
12%

Én is volt hogy "csak" sétálgattam egy csajjal. Közben elvittem kocsival fel messze a hegyre ahol volt hó és ott. Télen a csajok szeretik a havat, amit Pesten nem látsz! Cserébe mit kaptam? Semmit. Te meg érte mész, elviszed, vele vagy ott a világ f.án! És még haza is viszed. Igérgetésekkel meg tele volt a padlás.

Érdekes. Más csaj főz mire mész, értékeli a legkisebb ajándékot is amit viszel(így fordul elő hogy van hogy nagyobb ajándékot kap), szívesen viszed el külföldre nyaralni, majd hétvégente a Balcsihoz és étterembe, és hajókázni, stb. Más vizekre is, wellnessezni... Ha kajálni mentek a csaj is meghív, kb egálba jöttök ki, mert a csajnak is jó állása van, van hol laknia, nem az anyjával b....a a rezet és onnan nyavalyog mint te! Egy kapcsolatért a nőnek is tenni kell! A legtöbbetek azt hiszi hogy a bepállott p1nátok lehetőségét elég meglobogtatni nekünk!

2023. nov. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Nem írom le h bunkó neveletlen paraszt gyerek vagy, mert ez úgyis tudod.

Egy mesében majd a nő fog udvarolni a fütyinek, meg meghívja vacsorára , sőt ki is nyitja előtte az ajtót.

Nekem eszembe sem jutott az hogy lehúzzam anyagilag, mert ha ez lenne a célom akkor nem vele randiznék hanem egy pénzes zsákkal…..

Az viszont sokkal inkább megfordult a fejemben hogy homár…..

Mert aki nincs tisztában az alapvető női férfi szerepekkel az nem éli meg a saját nemiségét….

2023. nov. 18. 00:03
 17/35 anonim ***** válasza:
45%
Ha ilyen nagyon önérzetes vagy, akkor miért nem pattintottad le vagy szegezted neki a kérdést a 2. alkalom után, miért itt nyűglődsz? :D
2023. nov. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
55%

Ezt tőle kell megkérdezned.


"Ez" lehet sétálni fog decemberben is. Én is ezt teszem. Utazhatnék máshogy, de munkába is 20 percet sétálok. Sétálni jó. Valamint legjobb módja megismerni valakit.

Ha kávézós élményt akarsz, hívd el kávézni. Ha meg tudni akarsz valamit, hogy mi van VELE, akkor TŐLE kérdezd meg.

2023. nov. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
93%

Most akkor már az a természetes, hogy ha a nő szeretne inni egy kávét a randin, akkor hívja meg a pasit? Addig csak sétikálás?

Férfiként mondom, hogy ez ultragáz.

2023. nov. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tényleg zsugori vagy amit a 9es irt, fel higy meglatja valaki
2023. nov. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!