Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka hogy nem hív meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka hogy nem hív meg sehova, csak sétálgatni akar?

Figyelt kérdés

Egy kávéra meghívott volna, már normálisnak látnám.

Ez sétálgatni fog decemberben a nagy hidegben is?


2023. nov. 17. 20:27
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

"Cserébe mit kaptam? Semmit."


Miért, mit KELLENE kapnod? :D


Férfiként mondom, ha nem vagy szimpatikus a másik embernek, akkor fejen is állhatsz, az élet ilyen. Ezzel nyilván semmi gond nincsen, senkire nem lehet ráerőszakolni magunkat.

2023. nov. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
22%
Amúgy még mindig ott tartunk, hogy ha a kérdezőnek feleakkora arca lenne élőben mint online, akkor simán megkérdezhette volna mi a helyzet, miért csak sétálnak ahelyett, hogy mindenféle homárnak elhordja a férfit.
2023. nov. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
10%

Amúgy érdekes, hogy mindenben egyenlő legyen a nő és férfi, aztán a fejed leszedik, ha azt mered írni, hogy akár a nő is meghívhatja a férfit :D


Le lehet pontozni ezeket a válaszokat, de van bennük igazság, akár a női fél is mondhatja, hogy üljünk be valahová, meghívlak valamire ha akarja a másik felet. Ha nem akkor meg el kell engedni.

2023. nov. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
23-as pontosan! Ez valóban szép nagy ellentmondás, a feminizmus nevében egyenlőségről papolnak, közben ebben IS kettősmérce van. Hogy azért mégiscsak a férfi legyen aki gazdag, aki szórakoztató, aki aktívan hozza vissza a programokra, de akkor ebben pl miért nincs egyenlőség? Hogyha a férfi épp le van égve, akkor miért ne hívhatná meg a nő, meg vihetné ő programokra? Aztán majd lesz fordítva is, ha jobb a helyzet. Ehelyett mi van ilyenkor? Szidják a férfit a gyk-n, a nő pedig elmenekül egy olyanhoz akinek több pénze van és hajlandó is rákölteni. Ez nem egyenlőség hanem álszentség! Tehát a nőknek az előnyök kellenek továbbra is, a hátrányokat meg úgy ignorálnák, hogy még azon át is a férfiakat támadják, de abban nem osztoznak, csak az előnyökben. Nesze nektek egyenlőség és feminizmus.
2023. nov. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Elárulok egy nagy titkot.

Én hívtam már meg férfit nem egyszer és nem kétszer,volt,akinek rendszeresen főztem.Volt,akihez autóztam...és nem ezek becsültek meg.

Maradjunk annyiban,hogy ez az egész nem a pénzről szól.Sokkal inkább arról,hogy igenis a nő legyen NŐ,a férfi meg FÉRFI.Ennyi!...

2023. nov. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
25 ebben nekem is volt részem, ugyanúgy szart a fejemre mikor vittem kaját, vagy én fizettem az italt.
2023. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

25.

Ilyen nekem is volt, de egyre többet várt el, nem tekintett nőnek.

Egy kapcsolatban mindkét félnek egyenlően kellene beletenni energiát. De amíg a nő meleg kajával várja , meg taxist játszik addig nincs egyenlőség.

Hát erősen emlékeztet arra a kapcsolatomra, ez a sétálgatás is.

2023. nov. 18. 21:46
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, akiről írtam nekem ő nem komoly kapcsolat volt, csak alkalmi.De már vége lett, igaz nem ez volt a döntő. 26 voltam
2023. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
0%
Aki lepontoz az szerint normális, hogy a kérdező itt hordja el nagy arccal minden homárnak a férfit ahelyett, hogy kommunikálna vele? Normálisak vagytok? :D
2023. nov. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
0%
Azért a főzzön-mosson-takarítson rá nem teljesen ugyanaz, mint meghívni valakit azért, hogy előre lendüljön az ismerkedés... Mehet a lepontozás.
2023. nov. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!