Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van nála esélyem egy újabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nála esélyem egy újabb éjszakára?

Figyelt kérdés
Fél éve futólag randiztam egy nővel. Az első és utolsó közös éjszaka után nem akart többet találkozni. Nagyon elfoglalt és messzebb költözött így nincsen ideje. Ugyanakkor megmaradt a jó viszony és nagy ritkán írogatunk meg likeolgatja a storyjaimat és szülinapomra is írt. Lassan elhagyom az országot és gondoltam ráírok hogy átmehetek e filmezni ha a kötnyékén járok. Azt mondta amúgy, hogy maga a szexuális teljesítmény hiba nélküli volt (másba van mit fejlődnöm)

2023. nov. 18. 22:04
A kérdező szavazást indított:
Igen, írj rá nincs veszíteni való
Ne égesd magad feleslegesen
24 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem rákérdezhetsz, hátha benne lesz
2023. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Fél év? Azóta már rég más kúrogatja. De segítek, hamár ennyire nincs agysejted(mert ugye el kell hagyni az országot): melletted is már másokkal(nálad jobbakal) is kúrogatott.
2023. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá.
2023. nov. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Természetesen nagy eséllyel él szexuális életet (ahogy én is) de nem erre irányult a kérdés. Az ország elhagyás amúgy nem Magyarországra vonatkozik (az megvolt 3 éve, bár továbbra is nagy tisztelettel gondolok szülőföldemre), hanem egy nyugati országból egy még fejletteb helyre (szintén nem ide tartotik)
2023. nov. 18. 22:22
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Írj rá szerintem is. Nem miattad változtak köztetek a dolgok, ő költözött messzebb, és elfoglaltabb, van ez így. De jó szívvel gondol még rád, a jelek szerint. Egy közös búcsúestet szerintem igazán megérdemeltek.
2023. nov. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó kexelést egész éjszaka nektek!
2023. nov. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy üzenetet megér, ha elmész utána már úgy is lekerül az asztalról. Plusz ha véletlen nem jön össze, akkor se beégés feltétlen, ha meg mégis, akkor meg elhagyod az országot.


Bármelyik kimenetel win. :D

2023. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!