Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg ismertem egy lányt de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg ismertem egy lányt de nem úgy nez ki ahogy számítottam rá, mi tevő legyek?(többi lent)

Figyelt kérdés
Képen egész jól nézett ki meg rendes csaj igazából, de elobe elég dagadt meg az arcán látszik egy egy szőrszál mint a fiuknak és ez így elég undorító. De ő nagyon szerelmes belem de o így számomra elég kiábrándító. Mit tegyek?
2023. nov. 20. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Üdv az online ismerkedés világában

15 tinder randi után már csak nevetek ezen

Ezért kell minél hamarabb találkozni

2023. nov. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Mond neki,hogy nem szeretnél folytatást.. szépen el lehet mondani..
2023. nov. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Bármilyen nőt meg lehet szépíteni ha van pénzed. Ami pedig a fejedben van, azt nagyon nehéz feltornázni.
2023. nov. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Laylah ***** válasza:
90%
Zárójelben megjegyzem, a nőknek is van szőr az arcán, csak nem nagyon látszik. A túlsúly más kérdés.
2023. nov. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha neked nem tetszik, akkor kedvesen utasítsd vissza. Ha jól értem egyszer találkoztatok, annyira azért biztos nem szerelmes beléd, majd kiheveri.
2023. nov. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De rajta nagyon látszik egy jópár szorszal
2023. nov. 20. 17:04
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Megsúgom, a kor előrehaladtával a genetika függvényében a nők arca is hajlamos szőrösödni.

Akit zavar, az kiszedi.

Ha így nem tudod elfogadni, akkor növessz gerincet és mondd meg, hogy sajnos részedről nincs meg a kémia és úgy érzed nem fog működni.

Nem valószínű, hogy csak miattad sikeresen lefogyjon szvsz. Ha hosszú távú eredményt akár az ember, az egy több éves folyamat és teljes életmódváltással jár. (Saját bőrömön tapasztaltam, de megérte most 175cm/58kg vagyok végre.)

2023. nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Megmondod neki hogy a képeken amit küldtél nem így néztek ki. Ne is haragudj, de neked ez az élő személy nem tetszik. Ráadásul szőrös is vagy.....
2023. nov. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy 2-es írta, kultúráltan utasítsd vissza, szerintem így korrekt, ha már találkoztatok.
2023. nov. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%

Nem kell takargatni az érzéseidet, el lehet ezt mondani diplomatikusan. Pl.:


"Bocs de nem Rumcájszra számítottam, ami sok az sok, léptem!"

"Egy barlangi medve meg egy víziló kereszteződésének nézel ki, nem bántólag mondom, de krvaronda vagy, csá!"

"Hogy néző ki? Fejed is milyen? Vágósúlyba vagy bazze! Fogyózzá, borotválkozzá! Engem meg felejtsé el!"

2023. nov. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!