Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Émelyítő tragédia ami mostanáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Émelyítő tragédia ami mostanában társkeresés címszó alatt zajlik. (Vagy éppen nem zajlik...) Miért mondják, ill. írják ezt és ehhez hasonlókat egyre többen és többen? Nem tudom elképzelni mi volt más/jobb akár húsz, akár negyven évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés

Mi vagy, mik vezettek ide, hogy állítólag katasztrofális, ami párkeresés/randevúzás alatt az utóbbi években megy?


Illetve kiknek és miket kellene változtatni, hogy jobb - vagy legalább elfogadhatóbb - legyen?



nov. 20. 20:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
66%
Irreális elvárások, vagy a nulla elvárás a fő probléma.
nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
51%

Más volt az emberek értékrendje, neveltetése, mint a mostani felnövekvő generációknak.


Szerintem már ez önmagában elvezet a jelenlegi "társkeresés" mivoltához.

nov. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
60%

Negyven évvel ezelőtt sokkal több volt a házasság, az emberek egy életre terveztek, egy társsal (hűségben) leélni az életüket.


Ma, ha párkeresésbe kezdesz, nagy eséllyel nem ilyen igyekezettel.



Tisztelet a kivételnek, általánosítás, nem mindenkire igaz, vannak kivételek most és 40 évvel ezelőtt is.

Csak gondolkozzunk el

nov. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
65%
Kettes miért lett volna más? Az alkoholista nagyapám verte apámékat, mindhárom fiú testvér alkoholista lett, az apám engem már nem mert verni, de sokat példálózott azzal, hogy a tanártól is kapott pofont meg az apjától is. Mire volt mégis jó szerinted az az értékrend? Vagy a szóbeli folyamatos bántalmazás és semmibe vevés? Az, hogy milyen egy mai fiatal az az előző generációk hibája! Most van egy olyan generáció, aki próbálja megszakítani a felmenői agresszívitásait és bántalmazásait. Csak sajnos mi vagyunk kevesebben.
nov. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
69%
Mindenki szeret panaszkodni. Mindenkinek a saját kis problémája a legnagyobb. 10-20 éve meg minden jobb volt. Igen. Kétszáz éve is ezt monták. És száz éve is, és 50 év múlva is ezt fogják mondani.
nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
40%

Igaz hogy még fiatal vagyok így csak tippelni tudok milyen volt régebben, de szerintem az okok:

irreális elvárások, hosszú távú tervek helyett csak szórakozásból való ismerkedés, na meg ha valami félresiklik "úgyis jön másik".

Ja, meg persze a netes ismerkedés térhódítása, az szörnyű szerintem.

nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem az a probléma, hogy a liberális világ teljesen/ maj'nem teljesen elfajult.

Elfogadott egy csomó dolog, ami pozitív, de sajnos az emberek negatív irányba vitték el. Foghatjuk a médiára, technikára, bármire, de azt is az emberek kreálták. Mindent tönkreteszünk magunk körül, maga a Földet, sőt már még a az űrt is (szemét). Az ember gyarló, mohó. Nem tudom ki/mi által jöttünk létre, de vagy nagyon el lettünk cseszve, vagy cseszik ránk magasról.

nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
30%

A fő dolog ami nem volt régen az OKOSTELEFON ÉS AZ INTERNET !


Amíg net mem volt kénytelenek voltak ismerkedni személyesen!

nov. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, mi volt 20, 40 évvel ezelőtt, de aki tudja: akkor is dobtak a pasik, ha nincs orál, anál, öklözés, hármas, kaki, pisi, pelenka meg egyéb fétisek?

Vagy ahogy írja a 3-as, akkor elköteleződtek egy életre? Vagy félrementek megkapni, amit akartak?

nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
57%
Lekopogom, sokat ismerkedtem neten, nem ezt tapasztaltam, hogy "Huuu mindenki gyökér"
nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!