Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a csaj nemet mond, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csaj nemet mond, hogy legyünk csak barátok de én tőbbet szeretem volna, én ez el is fogadtam de ha tovább ismerkedek vele lehet nála esélyem? Hátha meg változik az érzése vagy még nem tudja ő se mit akar?

Figyelt kérdés
de most meg folyton keres meg minden.
2009. jan. 3. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet esélyed.
2009. jan. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha azt mondja, legyetek csak baratok, akkor most nem akar tobbet, tehat ilyen teren ne nyomulj. Viszont legyel vele kedves, de ne lassa rajtad, hogy maskent is szeretned, mert ez elijeszti. Szoval egy ido utan lehet hogy tobbet is akar majd, de ha nyomulsz ra, az nagyon elijeszti. A nok neha kiszamithatatlanok, ha valaki oda van ertuk, az tul sok, ha meg nem kellenek senkinek, akkor az a baj. Szoval, legy turelmes
2009. jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én elondom a saját esetemet:


Egyszer volt hol nem volt :) egy sráccal nagyon jóban voltunk, de én gyerekesnek tartotam és mondtam neki, hogy a barátja szeretnék lenni csak, mikor ő már többet szeretett volna.


Rá két hónapra találkoztam vele és nőtt vagy 10-15 centit, kicsit meg volt komolyodva (látszatra amúgy nem :)) adtam neki egy rajzot (elég jól rajzolok) a kedvenc énekeséről és utánna pár hétre rá összejöttünk egy eléggé romantikus és magas helyen ahova nem szabad menni szóval nem írom le hogy hol. Már 2 és fél éve járok vele :) és a közös jövőt tervezzük. Persze nem mondom hogy te ezt akarod a lánnyal de itt egy jó példa :) sok sikert, kitartást!

üdv Milena

2009. jan. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is egy sajét esettel tudnék szolgálni:

Kb 10 hónapig nagyon jó barátságban voltunk egy sráccal,én többet szerettem volna,ő viszont csak barátságot,és élte a csajozós életét,viszont én nem tudtam elfelejteni.Barátként napi kapcsolatban voltunk,és amikor én végleg elhatároztam hogy nem bírom ki mindennap látni,inkább szakítsuk meg a kapcsolatot,meg nekem is feltűnt a színen egy pasi,akkor döbbent rá mit érez irántam,és összejöttünk.Több mint egy éve együtt élünk boldogan,szóval szerintem van esélyed,mert ha nem lenne barátként sem tartana Rád igényt.

Ha egy kicsit hanyagolod(tudom hogy nagyon nehéz)ő fog majd jobban keresni.

Ha tudja Te mit érzel,most már neki kell majd lépnie.

2009. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

persze hogy lehet:) csak akarni kell..

sok sikert:)

2009. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!