Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járjak vele? (komolyan mondom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járjak vele? (komolyan mondom, nem tudom, mit érzek. )

Figyelt kérdés
Van egy srác,nem rég ismertük egymást. Tudom,hülyén hangzik,de nem tudom,mit érzek iránta. Jófej,aranyos meg minden,járnék is vele,de néha van olyan érzésem,hogy mégse... Meghogy az osztálytársaim is kiröhögnének,vagy megint piszkálnának... tudom,hogy ez nem rajtuk múlik,és nem kéne ilyen miatt,de nem vagyok biztos ebben az egészben.. körülbelül 4 hónapja ezen gondolkozom,de már feladtam,nem tudom,hogy döntsek... Tudom,hogy ezt csak úgy lehet ha ti vagytok ilyen helyzetben,így kívülállóként nem,de légyszives,mondjátok meg,ti mit tennétek az én helyemben?
2010. okt. 20. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért röhögnének ki?
2010. okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem az a tipikus "alfahím" és az én osztálytársaim amúgy is szemetek mindenkivel.. Mondjuk nekem bejön a srác,de nem akarom azt,h ha még engem nem is,akkor őt piszkálják...
2010. okt. 20. 19:09
 3/13 Moszuke ***** válasza:
kevés az infó..
2010. okt. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Srác a suliba jár?
2010. okt. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
igen... csak másik osztályba. amúgy,mit mondjak még infót?
2010. okt. 20. 19:11
 6/13 anonim ***** válasza:

Mért törődsz az osztálytársaiddal? ha ennyire egy csökevényes agyuk van?

Ne azért ne gyere vele össze mert félsz h ki-mit mond rá.

Suli időn kívül is töltsetek sok időt együtt ez a fontos. Ott nincsenek zavaró emberek. Ha meg az osztálytárs közé tartozik a bnő is, akkor cserélj bnőt!!!

ha ti szeretitek egymást akkor hajrá, mondjuk nem kell egésznap agymás szájában lenni, meg a szétválaszthatatlant játszani, csak legyetel el jol egy két puszi(csok) és töltsétek együtt a szüneteket

2010. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

az elözö vagyok még:


ha téged nem is őt piszkálják, zárjátok ki őket, nem kell komolyan venni. beszéljétek meg a dolgot h lehet h ez lesz, és ettől félsz, de összejössz vele csak mondjuk suliba téleg ne egymás nyakába legyetek, biztos van vmi hely luk ami szünetbe kicsit nyugisabb.

Amugy gondolom 15-17 körül vagytok, mert aközött vannak ilyen értelmiségi k*cs*gök.

2010. okt. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha bejön a srác és aranyos és kedves meg minden akkor te csak azzal foglalkozz! Én világéletembe a saját érdekeimet néztem ilyen téren én marhára lesz@rom hogy kiröhögnek miatta meg cseszegetnek vele egyszer elpattant a húr aztán a gyerek orra is... Szóval ne félj ilyenektől ha cseszekednek akkor vagy irigységből van vagy csak szimplán debil a gyerek.
2010. okt. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nehogy lemondj bármiről amiatt, mert a másiknak csupán annyi esze van hogy cseszeget.. Törj ki, mond meg a magadét ha rád kerülne a sor..

A sráccal pedig próbáld meg, ne gondolj a többiekre, akik épp közben titeket néznek.. Szerintem nagyon szánalmas ha valaki abból él, hogy a másikban keresi a hibát és az éppen a napi téma ahelyett, hogy élné az életét..:)

2010. okt. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon hasznos volt mivel én is pontosan ugyan ebben a helyzetben vagyok. Csak én még attól is félek hogy ha össze is jövök vele akkor mi van ha le akar majd smárolni?? Gyáá xD Minden igaz rám is amit te itt leírtál! Tudom hogy ez nem válasz..bocsi :S
2010. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!