Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valóban igaz, van összefüggés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz, van összefüggés?

Figyelt kérdés
Most láttam egy beszélgetést, amiben egy önjelölt nőjogi szaGértő femináci azt ecsetelte, hogy "redfleg" a pasira vonatkozóan, ha nevetni tud a nőket megszégyenítő, nők elleni erőszakot bemutató vicceken.
nov. 27. 13:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Attól függ miről szól a vicc. Nem kell mindent véres komolyan venni. Inkább oda kell figyelni, hogy más téren hogyan viszonyul a nőkhöz, emberekhez, élethez.
nov. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Minek a redflagje? Hogy majd akkor az a férfi is így fog bánni a nővel? Vagy hogy a férfi nem veszi ki a részét majd a házimunkából? Minek a redflagje? Azért ezt jó lenne tisztázni.


Amugy ez a min lehet viccelni min nem ez is olyan, hogy pl Van egy k*rvajó holokausztvígjáték(Az élet szép), pedig ha valamivel baromi nehéz ízlésesen viccelni akkor az a holokauszt.

nov. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"ízlésesen viccelni" - na, itt a kulcs.

Nagyon sok vicc nem ízléses.

Nagyon sok vicc elmegy amikor a haverokkal iszunk és nincs a környéken nő, és nem megy el amikor nők is vannak a környéken és nem ártana nem állatnak tűnni. Na, ez pl egy jó indikátor arra, hogy az adott vicc mennyire vállalható.


És ha valaki azt dúdolja, hogy

"Szabadidőmben törvényes nőmmel jogok alapján rendelkezem (jól megverem)"

Akkor egész más a kép, ha mindneki tisztában van azzal, hogy emberünk egyébként odaadó társa a nőjének és nem jut eszébe kezet emelni rá..

.. és egész más a kép, amikor ez nem olyan egyértelmű.

És az ismerkedés idején bizony abszolút nem egyértelmű. Miért lenne? Ráadásul ha valaki nincs tisztában azzal, hogy mennyi ismerettség után mennyire lehet a saját jellemén viccelődni, hogy ne okozzon félreértést, akkor bizony az is lehet red flag, merthát ez azt jelenti, hogy szociálisan analfabétáról van szó.

nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, semmi egyebet nem jelent, csak azt, hogy NEKI red flag az ilyesmi.

Hogy X, Y, Z másik nőnek is red flag-e, azt nem ő fogja eldönteni, hanem az illető nők saját maguk.

nov. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"Nagyon sok vicc elmegy amikor a haverokkal iszunk és nincs a környéken nő"


Na szerintem pont az a red flag, aki haverokkal halál gusztustalanul beszél a nőkről.

nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

De egy férfi honnan tudja, hogy manapság mi az, ami alapján kukázza sok nő?


Csak néhány példa, amiket itt a Gyakorin olvastam, és nem is gondoltam volna, hogy már ez is gond lehet, és e miatt is leírhat egy nő.

- Bicska. Nem lehet a pasinál bicska.

- Udvariasság. Nem viheti haza a férfi a női a munkatársát, hiába lakik útközben.

- Kérdések. Nem kérdezhet a gyerekekről a pasi az ismerkedési fázisban.

- Figyelmeztetés. Nem szólhat a pasi, hogy nem kéne oda utazni/oda költözni, mert ott sok a színes. Ez már rasszizmus...amivel nem is értem, hogy mi a baja sok nőnek?

nov. 27. 13:45
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
A rasszista mióta jó dolog?
nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Rasszizmus*
nov. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
7. A rasszizmus az önvédelem egyik formája. Elemi formája. Pl.: te sem vennél lakást C fertőzött helyen.
nov. 27. 13:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem vennék telepen, de attól még tudom, hogy köztük is vannak rendesek. Arabok közé se mennék élni, de attól még nem gyűlölöm őket inkább tartok tőlük, viszont ha "bizonyít" hogy ő más mint a többi miért is visszonyulnék hozzá másként, mint egy magyarhoz?
nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!