Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valóban igaz, van összefüggés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz, van összefüggés?

Figyelt kérdés
Most láttam egy beszélgetést, amiben egy önjelölt nőjogi szaGértő femináci azt ecsetelte, hogy "redfleg" a pasira vonatkozóan, ha nevetni tud a nőket megszégyenítő, nők elleni erőszakot bemutató vicceken.
2023. nov. 27. 13:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Az az agyhalott, aki felsorolta, mi van a retiküljében, többszöri kérdésre se mondta el, mire használja a bicskát, és miért alap, hogy a *férfinél* legyen.
2023. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha jól sejtem, te párkereső férfi vagy.

Szintén férfiként hadd írjam le külön-külön mindegyikről a véleményemet.


- Bicska. Nem lehet a pasinál bicska.


Általánosságban egyetértek vele. Közismert, hogy c....oknál szokott lenni, meg akik azon a szellemi-érzelmi nívón mozognak. Egy ajkai szakközépiskolásnak pl. az apukája ajándékozott egy bicskát, amit ő elvitt a Győrbe, ahol tanult és kollégiumban lakott. Magánál is tartotta, aztán amikor a fizikatanárnője hármast adott egy dolgozatára, akkor kiment, mintha kérdezni akarna valamit és belevágta a kést. Na, ezek után én is azt mondom, ne bízzunk abban, aki kést hord magánál.


- Udvariasság. Nem viheti haza a férfi a női a munkatársát, hiába lakik útközben.


Az a vicc, hogy ezt is megértem. Ha hosszabb útról van szó és költségcsökkentés céljából utaznak együtt (magyarul a nő fizeti a költség adott részét), akkor van értelme. De ha nem, akkor az ilyen lovagias gesztusok mögött hosszabb távon mindig hátsó szándékok vannak. Természetesen az más, ha egyszer-egyszer úgy adódik és hazaviszi az illetőt. De ha mindig ezt csinálja, akkor meg akarja dugni és kész.


- Kérdések. Nem kérdezhet a gyerekekről a pasi az ismerkedési fázisban.


Ebben viszont veled értek egyet. Ha van neki, mihamarabb vallja be és lehessen róluk kérdezni. Ez alapvető kérdés, kb. olyan szintű, minthogy a férfi lát-e vagy vak. De aki ezt titkolja, az dobjon csak, mert ilyen idiótával (aki nem érti, ez miért alapvető kérdés) én se akarnék kezdeni.


- Figyelmeztetés. Nem szólhat a pasi, hogy nem kéne oda utazni/oda költözni, mert ott sok a színes. Ez már rasszizmus...amivel nem is értem, hogy mi a baja sok nőnek?


Akkor úgyis akkora különbség van a véleményünkben a c...okról, hogy nem működne a kapcsolat köztünk. Ilyenformán csak jó, ha mihamarabb eltűnik az életemből.

2023. nov. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem is abszolút red flag a kérdésben említettek
2023. nov. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem aki értelmes, szociálisan érett és tapasztalt, az képes eldönteni, az adott kapcsolat, az adott ember hol húzza meg a határokat. A húgomnak nem gond, ha poénkodok a súlyával, nemi életével, vagy csipkelődök egyéb érzékeny témákban, de még ott is tudni kell, hol a határ. Ugyanezt a stílust egy kollégával, vagy haverral sok esetben egyáltalán nem engedhetem meg magamnak.

Ha képes vagy felismerni a másik határait, meg van oldva az életed. És ez nem csak a poénokra, hanem a stílusra, szóhasználatra, a kommunikáció egészére igaz. Mert, akkor nem lesz félreértés meg sértődés.

A bicska és egyebek pedig ezerszer ki lettek tárgyalva. Egyedi ebben is, hogy kinek mi a határ.

Ha valakinek sok vagy valamiért, legyen az rasszizmus, a bicska a táskádban, vagy egy disznó, esetleg nőket lealacsonyító vicc, amit te viszont önazonosnak érzel, akkor ne személyes sértésnek fogd fel a kosarat. Egyszerűen annyit jelent, hogy nem lett volna értelme folytatni. Mit akarnál valakitől, aki teljesen más értékrendet képvisel?

2023. nov. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#11 Az én táskámban van tapétavágó, szigszalag, gyertya, madzag, asszem valahol talán öngyújtó is akad... :D Ezek mind praktikus dolgok, ha épp szükség van rájuk.
2023. nov. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!