Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem volt második randi, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem volt második randi, mi volt az ok?

Figyelt kérdés
nov. 28. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Nálam pl annyi, hogy első "randin" összejöttünk. Azóta is együtt vagyunk.
nov. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Red flagek miatt. Ami mar elso randin kiutkozik, az tuti nem fog mukodni.
nov. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Red flag-ek. Amik csak még jobban gyűltek a randi utáni hetekben.


Ebből a legnagyobb: Állandó panaszkodás a pénzről, még úgy is, hogy egyetemet tanult emberről beszélünk aki felsővezető és aki még otthon él a szüleivel. Mégsem volt elég neki soha mert úgy elkölti.

nov. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Első randin előadta, hogy amúgy nem gáz,ha valakinek ismerkedés alatt van egy-két éjszakás kalandja.Eleve ez nekem eléggé karcolta, hogy mi fér bele.

Eleinte úgy volt, hogy találkozunk megint, de elhalasztotta én meg utána leráztam ,amikor be akarta pótolni.

Lehet, hogy velem van a gond, de ha én ismerkedek valakivel, akkor megtisztelem azzal, hogy nem húzok random embereket a farkamra, legalább arra a kis időre.

33/F

nov. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4

Nem tudom, ki vagy, de a 3. bekezdésed egy hosszú idő óta nem olvasott értelmes mondat egy ffi részéről 👏🏻

nov. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Ugyanaz mint a 4 válaszoló

Még nem volt kimondva mi van köztünk,így azt gondolta belefér más nőkkel való találkozás.

Számomra nem fért bele,mivel ha ismerkedem valakivel ,akivel randi is volt,beszélni sem szoktam mással.

33/N

nov. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

4.vagyok.

Kicsit meglepődtem, hogy a női oldalon is akad, aki még így gondolkozik.

nov. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok:


Csak így lehet és érdemes, hidd el!

nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ciki, nem ciki, de én elmentem 2 olyan randira amire nem akartam, mert más megtetszett, de annyira önbizalomhiányos voltam a társkereső appokon kívül, hogy nem mertem elhinni, hogy lehetek az övé is egyszer. Alig két hónap után elhívott randira, lassan 4 hónapja együtt. :33
nov. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

6 vagyok

Számomra az a meglepő ha valaki nem így gondolkodik.

Szomorú hogy egy ismerkedés alkalmával ezen kell gondolkodni hogy vajon talalkozgat e mással

Számomra egyértelmű hogy nem találkozom,és nem beszélgetek mással.

nov. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!