Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ábrándultatok már ki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ábrándultatok már ki ennyire második randin?

Figyelt kérdés
Tinderen megismertem egy srácot, és az első randin még szimpatikus volt. Tetszett, hogy kifáfástalan volt a frizurája, szemöldöke, körme, bőre stb, a ruhája pedig divatos és makulátlan. A második randira ez már annyira átfordult, hogy már undorodtam tőle, mintha egy kényes plázacicával randiznék. Második alkalommal egy parkban sétáltunk, ahol véletlenül belelépett egy aprócska tócsába, és épp csak picit sáros lett a cipője, az is csak a talpa. Ekkor már hisztizett, hogy hazamegy átcserélni, merthát hogy néz így ki. Mondtam neki, hogyha felmegy akkor én tuti nem várom meg, így maradt. Később le akartam ülni egy padra, hogy beszélgessünk, ami teljesen normálisan nézett ki, nem volt koszos, madárszaros vagy ilyesmi. Ekkor azért nyávogott, hogy ott biztos hajléktalanok alszanak, és papírzsebkendőből csinált magának párnát amire ráült. Ott majd arról beszélt, hogy hetente jár fodrászhoz, maníkűröshöz, stb, és gúnyosan be is szólt valamit, hogy rossz sampont használok. Totál kiábrándultam belőle, ott is hagytam, és nem értem, hogy első alkalommal mit láthattam benne.

2023. szept. 20. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de én is otthagytam volna.
2023. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nekem is túl sok volna. Nincs vele semmi baj, de én is a férfias férfiakat szeretem.
2023. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Én tök bírom, lehetnénk haverok. 🤣
2023. szept. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez a kényeskedés egy nőtől is sok lett volna.
2023. szept. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Legalább hamar kiderült. :-)


Tudom, ez már nem a kérdéshez tartozik, de én (F egyébként) ezért sem szeretem az ilyen klasszikus értelemben vett randikat. Az gyakorlatilag a "marketing". Vagy ha úgy tetszik, a "hogyan hazudjuk magunkat minél tökéletesebbnek" című játék. Gondosan leszervezett helyszín, alapos felkészülés, hogy mire hogy reagáljunk, miről beszéljünk, olyan ruha, amit egyébként a hétköznapokon soha nem fogtok egymáson látni, tűnjön minden tökéletesnek, és nosza, mehet a színjáték!

Lehet, hogy ezzel sok hölgy szemében nem vagyok szimpatikus, de én utálom az ilyen randikat. A sokkal spontánabb találkozókat szeretem. Nyilván az emberben mindig benne van, hogy jó benyomást akar kelteni a másikban, ez természetes is. De tegyük ezt egy sokkal természetesebb, hétköznapibb közegben. Ismerjük meg, hogy valójában milyenek vagyunk, és ne azt, hogy milyennek tudjuk előadni magunkat. Sokkal több minden kiderül egymásról egy könnyed séta során, mint egy éttermi vacsora alatt.

2023. szept. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5. +1
2023. szept. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor neked egy tarkóig disznószaros férfi való.🐷💩💩💩
2023. szept. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4-es,ugye nem tudod mit jelent az hogy hímsoviniszta köcsög,

szerintem keress rá.

2023. szept. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8, te meg gondolom egy férfigyűlölő femináci vagy.
2023. szept. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem,csak az olyan facokat utálom mint te,aki elkezdi le degradálni

a nőket ok nélkül,azonnal.

2023. szept. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!