Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan udvaroljak ajándékokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan udvaroljak ajándékokkal, ha semmit nem fogad el? 27/ff

Figyelt kérdés

Szeretnék udvarolni egy hölgynek, aki nagyon felkeltette az érdelődésemet. Csinos, érdekes, színes egyéniség. Baráti körön keresztül ismertem meg néhány hónapja.


Nem volt ellene a randevúnak, azonban utána teljes káosz az udvarlási résztől. Ékszert nem fogadja el. Nemhogy nem fogadja el az ára miatt, nem kell neki. Nem tud vele mit kezdeni. Mellékesen azt is megtudtam, hogy ő ezüst párti, de leszögezte, hogy ne forduljon meg a fejemben olyat venni, mert azt is hasonlóképpen elutasítja.


Amilyen étterembe én vinném, oda nem fog menni, mert amit én megengedhetek magamnak, azt ő nem. Nem is vártam, hogy ő fizet, de ennyi pénzt költeni rá azt mondta, hogy nem szeretné. Rendben, mentünk egy szerényebb helyre.


Szeret festeni és rajzolni. Némi utánajárás után összeállítottam neki egy csomagot ceruzákból, különféle tollakból, ecsetekből, festékekből... Ezt sem fogadta el! Olyan szinten megdöbbent, hogy félrenyelte a vizet és ijedten nézett a csomag és köztem.


Egyik közös sétánk alatt a városban elmentünk egy virágbolt előtt. Beleszeretett egy kicsi cserepes növénybe, rögtön meg is vette magának. Sugárzott az arca, míg a nyakláncra, amit elutasított, húzta a száját, de nem csak az ára miatt. Nem tetszett neki. Tehát ilyen egyszerű apróságtól nagyon boldog lett. Ötetlem sincs, mit kéne vinnem neki, amit elfogad, ami nem kínai sz@r, nincs meg neki otthon és nem jön szét két nap után. Szeretem a minőséget. A kedvében szeretnék járni, de már nem tudom, mit csináljak.


2023. nov. 30. 17:38
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
90%
Kezdetnek például fogd fel, hogy a szeretetet nem megvásárolni kell.
2023. nov. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ne vegyél neki semmit. Fogadd el, hogy ő nem akar ajándékokat. Ismerkedjetek, találkozzatok. Ha összeilletek, akkor úgy is kialakul majd a kapcsolat.

De ha neked fontos, hogy meglepd valamivel a párod és ő kapcsolatban sem fogad el (majd) semmit, akkor nem illetek össze. Szerintem az ékszer túlzás. De a ceruzás, festékes csomagot elfogadhatta volna. Örülhetett volna, hogy érdekel téged, hogy ő mivel foglalkozik, mi a hobbija.

2023. nov. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
61%
Keress mást, véletlenül pont kifogtál egy olyan ritka nőt aki nem felszínes aranyásó, hanem tényleg az apróságoknak örül. Ez veszélyes!
2023. nov. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%
Udvarláskor, tehát még nem kapcsolatban maximum virág, csoki ilyesmi, de ékszer? Brazil szappanoperából tanultál csajozni? Nekem se lenne ez szimpatikus.
2023. nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
50%
Fú, de gyenge irodalmi mű ez! Ne írjál, öreg, nem tudsz!
2023. nov. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
5%
Ha ékszert vesz akkor az nem szimpatikus, ha egy szál virágot, vagy egy doboz csokoládét sem venne, akkor meg tapintatlan paraszt. Nektek soha semmi nem jó! Nem kell randizni és kész, nem lesz senki ideges.
2023. nov. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%

Udvarláskor ez túlzás. A szeretetet nem lehet pénzen megvásárolni. Ha ezt megérted, akkor érdemes közeledni egy ilyen nőhöz. Nem arról van szó, hogy ő nem szereti a minőséget, nem azt jelenti, hogy gagyi kínait kell neki venni, ez azt jelenti, hogy nem kell neki venni ajándékokat. Apróságoknak örül mint egy virág ez nagyon pozitív dolog mert nem a tárgyak anyagi értékét nézi hanem az eszmei értékét. Ezért nem is teszi boldoggá a drága ajándékok vásárlása. Nem ez a szeretet nyelve.

Próbálj más utat hozzá, ismerd meg jobban, mit szól az apró bókokhoz, kedvességhez, figyelmességhez..

Pl az én szeretet nyelvem az apró kedvességek. A férjem minden reggel ágyba hozza nekem a kávét, nekem ez a legnagyobb ajándék, többet ér mint bármilyen drága pénzen vett holmi

2023. nov. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%
Még kapcsolatba se vagytok. Én se örülnék, ha a pasi, akivel randizgatok rögtön ékszert venne.
2023. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
70%
Tipikus elkenyeztetett gyerek voltal,ajol mindent megvettek a szulok,de nem szerettek.
2023. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%

Én kapcsolatban sem örülök ajándéknak, kivéve ha valami személyre szóló. Az ajándékozás nem a szeretetnyelvem, soha nem lesz az, sose fogok egy ékszernek úgy örülni, mint pl. egy lajháros konyhakesztyűnek (valós példa), mert imádom a lajhárokat ő meg meglátta valahol, eszébe jutottam róla és megvette nekem.. A figyelmesség része esik jól, nem maga a tárgy.

Ha te figyelmes akarsz lenni, akkor elfogadod, hogy ő jelenleg nem akar semmilyen (!) ajándékot kapni, figyelsz arra, hogy ő mit mond és nem próbálod meg felülírni azzal, hogy szerinted mit akar. Az, hogy szerinted mi a jó udvarlás teljesen lényegtelen, mert rá kell figyelned és az ő igényeire.

2023. nov. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!