Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismerkedjek (csajozzak),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek (csajozzak), ha zord a külsőm?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ronda. Se elhízott, se egyéb ilyesmi. Csak, ha rám néznek az emberek, lányok, akkor egy zord karaktert látnak (volt, aki vmi régi harcoshoz hasonlított, de általában kidobónak néznek).

Emiatt nem tudok elsőre szimpátiát kiváltani nőkből, többnyire esélyt sem kapok még standard beszélgetésre sem. Ha kedvesen közelítek, akkor sem.

Pedig nem vagyok balhés, és belül sem vagyok "zord". Ez csak a külső.

Voltak már bnőim régebben, de pár éve semmi.

Munkahelyen nem ismerkedem, abból csak a gond lehet. A haveri körben nincsenek szabad nők.

Akkor mégis hol, hogyan? Milyen technikával? Vagy akkor ez ennyi volt, és felejtsem el az egészet végleg?


2023. nov. 30. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Nezz meg olyanokat akinek vannak női es nem helyesek hogyan csinálják.

Azaz tanulj pasiktol ha már apamintád nincs.

2023. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az én apamintám nem csajozik, mivel felesége van, de klassz, hogy ilyen jól ismersz látatlanul is ;)
2023. nov. 30. 20:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.nekem speciel a leírás alapján pont az esetem vagy :)

Tőlem még félnek a pasik .ennyi erővel hagyjam én is ennyibe ? N/30

2023. nov. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan mitől vagy "zord"? Hogy kell ezt elképzelni?
2023. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert rasszistak.
2023. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Pénzzel. Ha úgy se megy, akkor sok pénzzel.
2023. dec. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig érkezett válaszokat!


3: Szia! Hát, nem tudom, miért félhetnek tőled? Egy nőtől maximum akkor félnek, ha túl szép. Ez velem is előfordul, szégyen vagy sem. Vagy a félelem másik oka, ha keletnémet úszónő-vállakkal rendelkezik, de azért az nem olyan gyakori :)


4: Azt szokták a kidobón kívül még mondani, hogy katona, légiós, stb.. Pedig nem így öltözködöm (az is igaz viszont, hogy nem követem a divatot, a rikító színes és tépett, mainstream ruhák sosem játszottak). De nem csak a ruha. Öltözködéstől, stílustól függetlenül is ilyen az arcberendezésem, kisugárzásom, ezek jutnak eszükbe az embereknek rólam. Van egy ilyen "rezgésem", mindegy mit veszek fel. Nem vagyok ronda, ahogy már írtam, ezt azért már mondták páran, egyszerűen csak nem vagyok "aranyos".


5: Mi köze ennek a kérdésnek a rasszizmushoz?


6: Ha ez így lenne, akkor csak gazdag férfiak lennének együtt nőkkel, de nem ezt látjuk.

2023. dec. 1. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!