Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis hogy szerezzek párt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogy szerezzek párt, ha szülőkkel élek??

Figyelt kérdés
Pesten élek a szüleimmel, természetesen külön szobában vagyok. 26 éves vagyok, de esélyem nem lesz becsajozni, mert meghallják és ennyi volt, vége. De ha albérletbe megyek, akkor mi a fészkes fenéből spóroljak?? Egy nem lehalt patkánylyuk 200 ezer+rezsi, mi a tököm csináljak így??
2023. dec. 1. 20:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Talán ismerkedsz, majd amikor összejössz egy lánnyal, és komolyabbra fordul a dolog, akkor majd közösbe fizetitek. Vagy keres más melót.
2023. dec. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Úgy, ahogy mindenki más. Közösen vesztek ki albérletet.
2023. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes, én 30+ vagyok, vidéken élek szüleimmel egy házban, és mégsem okoz gondot.
2023. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%

Szerinted a tinik, fiatalok albiban élnek? vagy szerinted nincs párjuk?


Miért baj a szüleidnek ha áthívod a párod?

Korabban jól mondták. Keress más munkát vagy majd ha ott tartotok költözzetek össze és fizessétek együtt az albit. Addig élhetsz otthon.

2023. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Most kezdtem új szakmát pályakezdő vagyok benne, de idővel jobb lesz és nagyon szeretem is. A probléma, hogy a tiniknél ez természetes. Az én korosztályomban 25-26 nincs olyan csaj akinek ez elfogadható, de én legalábbis nem találok ilyet. Ha komoly kapcsolatom lenne egy idő után összeköltöznék vele, ketten könnyebb és idősebbek is leszünk, de mivan ha el se jutok odáig hogy bármi komoly legyen, mert a randi után ignorálnak? Amikor megkérdeztem mi volt a baj, akkor vagy mondvacsinált ok volt, vagy 90%-ban őszintén megmondja. Most dobtak megint, azért lettem marha ideges
2023. dec. 1. 20:58
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Nehéz ügy, nagyon el vannak szállva az albérlet árak. Folytasd tovább az ismerkedést, úgyis lesz olyan, akit ez nem fog érdekelni.
2023. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Ocsem, az en baratom is 26 volt, amikor osszejottunk (ra 4 honapra meg ossze is koltoztunk). Egy baratom most csajozott be 30 evesen, ra 1-2 honapra koltozott el onnan, igaz nem a lany miatt, amugy is tervezte. Egy masik baratom meg 31 evesen tett ugyanigy.


Ezzel maris megdolt az elmeleted.

2023. dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
Igy, sehogy. Mamahoteles urgek instant kuka...
2023. dec. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Egy nőnek sem kell olyan férfi, aki a szüleivel él. Még a szüleikkel élő nőknek sem.
2023. dec. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
200 ezer egy albérlet, ami nem rohad? :D Nem mondom, hajmeresztő árak vannak, de ez is egy jó nagy hülyeség azért. 140-150-ből már simán találsz egy kulturált másfél szobásat. Én 120-at fizetek egy pöccre felújított, gépesített garzonért.
2023. dec. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!