Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, hogy egy férfi miért akarja a házát megmutatni? Ott nőtt fel és szeret ott lakni. Vajon oda keres párt magának?

Figyelt kérdés

Valamikor majd megnézem, de nagyon nem érdekel. Életben nem laknék ott. Odavezető út is borzalmas és messze van mindentől. Várostól, munkahelytől lakom 15-20 percre, most vettem hitelre lakást. Itt volt olcsó és van itt minden, amit a városban is igénybe vettem, pl fitnesz terem. Kert is van egy kicsi.

Ennél távolabb és kihaltabb helyre nem költöznék semmiért sem. Mondtam neki, hogy idővel lehet, hogy visszaköltözök abba a városba, ahonnan jöttem. De itt sem rossz. Ő biztos nem költözne el onnan és így halott ügy. Onnan a munkába jarás 45 perc 1 ora lenbe nekem. Azt gondolja, hogy ha meglátom a hatalmas házát a birtokkal, megváltozik a véleményem?


2023. nov. 17. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele tovább ismerkedni és kész.
2023. nov. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hagyd, nem ő a te embered, ennyi.
2023. nov. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha már most ekkora érdekellentét, ellentmondás van köztetek akkor mit vársz később? Zárd le ezt a storyt, nincs értelme folytatni.
2023. nov. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy mi a helyzet ezzel kapcsolatban és azt mondta, higy ezek ellenére mégis szeretné, ha látnám a házát.

Engem sehogy sem lehet elmozdítani a saját véleményemtől és más vagyona meg egyáltalán nem érdekel olyan szinten, hogy érdekből legyek vele.

2023. nov. 17. 15:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Fényképezze le akkor, és mutassa meg neked.
2023. nov. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Még mindig jobb az elején tisztázni, mint úgy, ahogy az exem csinálta velem. Társkeresőn ismerkedtünk meg, én budapesti voltam, ő kaposvári, ezért egyértelmű volt, hogy idővel valakinek költöznie kell. Én az elején leszögeztem, hogy nem költözöm el Budapestről, a lakásomból. Váltig állította, hogy neki marhára nem jelentene akadályt kimozdulni a komfortzónából, így folytattuk az ismerkedést, amiből aztán kapcsolat lett. Egy évig hitegetett, hogy költözni fog hozzám, aztán költözés előtti napon felszívódott, még annyiba sem nézett, hogy közölje, nem akar költözni. Hosszas telefonálgatás után értem el és telefonon közölte, hogy nem költözik és vége a kapcsolatunknak. Egy évet elvett az életemből a kamu sztorijával, de lehet, hogy ezt még meg is bocsátottam volna, ha élőben elém áll és őszintén elmondja, hogy azt hitte, menni fog, de nem megy. Így viszont egy gerinctelen féregnek tartottam és tartom.


Tehát még az elején érdemes közölnöd vele a tényeket, mert szinte biztos, hogy ő sem fog a házából kiköltözni a kedvedért egy lakásba.

2023. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért ha mindentől távol van az a birtok, kint a halál f@szában valahol, vigyázz. Már ha nem olyan nagyon régóta ismeritek egymást.
2023. nov. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én meg a lakást kis kerttel most vettem, fizetem a hitelt és nem költözök ki senki miatt a semmi közepére. Ha a városban lakna, meggondolnám a dolgot. De ga nem költöznénk is össze, onnan akkor se mennék dolgozni ,mert kanyargós, emelkedős az út oda és távol is van. Alig talalkoznánk.
2023. nov. 17. 16:11
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 Ha egy panelban lenne lakása, ott is ugyanúgy tudna csinálni vele valamit úgy, hogy senki ne halljon belőle semmit.
2023. nov. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7-9! Nem ez a lényeg! Egy ostoba nő egyetlen esélye ez a retardált csávó. Ha ez nem így lenne, nem vergődne itt hanem egyszerűen kizárná ezt a f.kalapot az életéből!

Ha ott nőtt fel, akkor azért semmit nem tett, megörökölte. Ezért tuskó a csávó. A nő is alanyi jogon kéne neki...

Szerintem összeillenek😂

nov. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!