Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előfordult veletek ilyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult veletek ilyen, nőként, hogy egy férfi haveretek vagy találkapartneretek jelenléte negatívan hat rátok es letör, elszomorodtok ok nélkül, ti se értitek?

Figyelt kérdés

Hogy találkoztatok egy pasival többször vagy baráttal és úgy éreztétek hogy a társasága teljesen lever, letör, depresszióba rak, pedig nem volt köztetek vita, se sérelmek, se nem panaszkodnak, de mégis olyan szomorúvá, letörtté tesz a társaságuk, hogy jön hogy elszaladj tőlük.

Nekem is minden bajom előjön, azert is talalkozom egy ferfi barátommal peldaul, hogy csináljunk valami jó közös programot, séta, kávézó valami de a társasága elszomorít.

Nem tudom en hiszek az energiákban, hogy esetleg a másiknak nincs keresnivalója mellettem, vagy negatív energiákat hordoz, esetleg megérzek valamit amit nem mond ki, van egy titka nem tudom de borzasztó.

Én érzékeny vagyok a spirituális világra vannak megérzéseim es álmaim is

Járt valaki így?

43/ nő


2023. dec. 2. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Miért találkozol olyan emberekkel, akik elszomorítanak, lehúznak?
2023. dec. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Igen mikor netről találkozok vkivel 1.randi címen, aztán 2 perc múlva aton agyalok hogyan lépjek le.

De kibirok kb fél órát mig zsibbasztják az agyam.

Néha erőlködöm hogy ki tudok e ebbol hozni vmi élvezetesebb kommunikaciót egy sötétséggel, de még nem sikerült.

2023. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem illik kérdésre kérdéssel válaszolni. Nyilvan nem erôltetem a dolgokat, de kivancsi vagyok, hogy ha más is jart így es milyen okokat találnak erre
2023. dec. 2. 19:17
 4/10 A kérdező kommentje:
1 esnek írtam, Köszi 2 es
2023. dec. 2. 19:18
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Pedig jogos a kérdése.
2023. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem egyes vagyok de out of the box megoldás ez. Nem a te kérdésed az ami igazán érdekes és a probléma forrása.
2023. dec. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Volt!!!!!

Mintha szellemileg le szívott volna !!!

Rossz kozerzetem volt és lehangolt lettem pedig semmi olyan témáról nem is beszéltünk!!!

2023. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7 vagyok egyébként 31

...ennek 2 éve lassan és pont ezért nem vagyok hajlandó találkozni vele

2023. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Akkor érted 7 es. En megis belementem múltkor egy ilyen emberrel kapcsolatba, habár nem éreztem jól magam, kisugárzása nem volt jó, de nem értettem miért es nem fogadtam el ezt az érzést es vegul ez az ember hátam mögött mint kiderult, ngyon sok rosszat tett nekem, megcsalt, átvert, mocskolt, stb

Tehat éreztem valamit

2023. dec. 2. 19:43
 10/10 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

"találkoztatok egy pasival többször vagy baráttal és úgy éreztétek hogy a társasága teljesen lever"

Csodálkoztam, hogy többször is hajlandó voltál találkozni ezekkel az emberekkel, azért kérdeztem vissza.

2023. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!