Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem működik egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem működik egyik társkereső sem? Egyszerűen nem értem. Sem a Tinder, sem a Bumble nem hoz egyezést a facebook datingemet meg ok nélkül letiltották. Kiegészítés:

Figyelt kérdés

Szóval jóképű, viszonylag sikeres, aktív sportoló srác vagyok. Egy csomó profi képem van ahol edzőteremben vagyok látszanak az izmaim, sportolok, hegyet mászok, kajakozok, búvárkodom, csupa extrém sport és egy csomó különleges hely.


Nos szerintem ebben a mai "szivárvány" világban ezekért élből jár egy shadowban, gondolom túl jó, túl erős profil valakinek nem tetszik bannolnak mert kitűnök az átlagból de persze nem szólnak róla.


A facebooknál már szóltak is ott bannolták a funkciót. Elmondom egyik nővel sem beszéltem rondán, sőt a dating appokon nem is nagyon beszélek ott velük hanem átmegyünk pár sor után fb-ra vagy instára. De miért shadowbanolnak?


Tindernél és Bumblenál is próbáltam azt, hogy előfizetek egy fizetős funkcióra, hogy lássák, hogy azért nem vagyok sem kamu sem sóher, és még úgy is benne tartanak a shadowbanban. Vagyis se like, se egyezés, és az a néhány like is amit kidob, hiába pörgetem át, nem dobja ki őket.


Mondhatni EGYIK társkereső sem funkcionál nem működik és olyan érzésem van hogy direkt vannak kikapcsolva számomra. Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Ilyen randivonal meg ilyen vackokkal nem akarok vesződni.


2023. máj. 30. 21:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon olyan érzésem van, hogy bedobnak elénk ilyen gagyi dedó oldalakat, hogy nyomogassuk közben igazából egy átverés az egész, adathalászat és direkt nem is működik. Valahol az a cél, hogy "elvesszenek" az emberek. Ne találjanak párt, ne találjanak családot, ne legyen boldog szerelmünk, ne legyen semmi. Nekem ilyen érzésem van.
2023. máj. 30. 21:30
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
"Szóval jóképű, viszonylag sikeres, aktív sportoló srác vagyok." - Offline miért nem próbálkozol, vagy már túl vagy rajta, de elutasítást kaptál sokszor? Akkor lehet nem vagy olyan jóképű és főleg lehet jóképű vagy, de ennyi.
2023. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Élőben is szoktam próbálkozni és sokszor működik is, de itt nem ez a lenyeg hanem h az appok egyike se mukodik.
2023. máj. 30. 21:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az edzőtermes képek nálam is off.

Kevesebb sportos képet rakj fel, mert arra fognak gondolni, hogy soha nem fogsz ráérni, mert mindened az ezer féle hobbi.

2023. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezek az appok nalam sem nagyon mukodnek. Badoorol volt talan szex 2 csajjal, tinderrol meg eggyel talalkoztam, de olyan volt elobe hogy nem fekudtunk le nem kivantam egyszeruen hiaba akarta. Akik meg az atlagos vagy atlagnal jobban neznek ki, azoknak meg van vagy 130 faszi akikkel egyezesuk van, koszi de en nem leszek a huszon akarhanyadik a sorba akinek visszair. A buszkesegem ennel tobbet er. A viszony. hu-t kivancsisagbol megprobaltam de az is egy katasztrofa. Irtam 50 nonek abbol kb ha 3 visszairt, pedig elolvassak. En nekem az a tapasztalatom hogy szemelyesen sokkal sikeresebb az ember, legalabbis magambol kiindulva. Szemelyesen szedtem mar ossze, szexeltem mar olyan nokkel akiket egyszeruen eselytelen lett volna ilyen appokon osszeszedni. Egyszeruen csak azer mer jokor voltam jo helyen es megtetszettunk egymasnak. Elo beszelgetes indult, ahol kiderul mar az elso masodpercben hogy mukodik e a dolog vagy nem. Ha meg igen, akkor vszinu kizarja az olyan ferfiakat akik esetleg meg probalkoznanak nala, mivel mar eldolt hogy te felkeltetted az erdeklodeset. De ilyen appok azert nem mukodnek mert egesz egyszeruen szemelytelen az egesz, millio ferfi ir egy nore, te meg a sok kozul csak egy vagy. Az irogatas meg keves ahoz hogy rad tegye a voksat.
2023. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5/ szemelyesen hogy sikerult? Leirnad bovebben az elmenyedet?
2023. máj. 30. 22:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Edzőtermes képek nálam is off. :D Ha valaki csak ilyen képeket rak fel (és te azt írod, hogy csomó ilyen képed van), az számomra azt jelzi, hogy a személyisége kimerül abban, hogy edzeni jár. Én ezzel nem tudok azonosulni, fontos a testmozgás, de szerintem az az életnek egy nagyon pici szelete.


De mondok mást. Hosszú évekkel ezelőtt azt gondoltam, hogy jó poén kitenni egy olyan képet Tinderre, amin egy életnagyságú Soros Györgynek adok puszit. Akkor ezt nagyon viccesnek tartottam. Konkrétan amíg kint volt a kép SEMMI matchem nem volt, pedig előtte iszonyat sok volt. Leszedtem, és láss csodát, két nap múlva megint sok matchem lett.


Szóval valszeg a profilodban van valami, ami miatt instant balra húznak.

2023. máj. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Arról, ahogy magadról írsz, baromira önteltnek tűnsz. Lehet, hogy nem vagy az, nem ismerlek, de az írásod ezt sugallja. Ezt alá is támasztod ilyen jellegű fotókkal a profilodon.

Én férfiként a csodaszép, extrém helyeken pucsító, naplementében koktélt szürcsölő és magukról közhelyeket író nőket mindig balra húztam.

Ha megpróbálod visszafogottabban, talán többen teszik rád a voksukat.

2023. máj. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!