Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik fontosak egy párkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik fontosak egy párkapcsolatban és milyen kérdésekkel próbálsz fényt deríteni azokra?

Figyelt kérdés
Ha például a hűség az egyik, akkor miket kérdezel ezzel kapcsolatban?
2023. dec. 3. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Hogyan áll a hűséghez, csalták-e már meg, volt-e olyan helyzetben hogy hűtlenkedni akart volna de mégse.
2023. dec. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

A hűség is fontos, de ennél vannak lényegesebb dolgok!


Tudtok együtt gondolkodni?

Közös tervek/célok?

Hasonló anyagi háttér?

Életkor, tapasztalat, hobbik

Lelki kapocs, spirituális kötelék két ember között...


A hűség egy jól működő párkapcsolatban alap! 😊

2023. dec. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig egyenes vagyok, utálom a mellébeszélést. Vegyük a hűséget akkor példának. Én elmondom az elején, hogy monogám vagyok, és a hűség nekem egy alap dolog. Utána pedig a viselkedéséből úgyis kiderül minden.
2023. dec. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én arra jöttem rá, hogy sokszor inkább finomítanak a történteken, ha nagyon direktbe van rákérdezve és nem is feltétlenül jön le a reakcióból !
2023. dec. 3. 16:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem azonnali reakciókra gondoltam. Inkább a mindennapi kis apróságok amiken sok múlik. Kis rutinnal át lehet látni a kamun.
2023. dec. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

4-es ez így van. Ha direkt kérdezel, szépítéseknek sőt akár hazugságoknak is teret engedsz vele. Szerintem is sokkal inkább a tetteket érdemes figyelni, mert az az emberekkel ellentétben garantáltan nem hazudik.


A másik lehetséges probélma pedig az ilyesmi nyílt kérdésekkel, hogy sokan vallatásnak vehetik őket, és hátrálnak vagy kilépnek mert túl sok nekik. Vannak akik bizalmatlanok már, vagy kevésbé szeretik kiadni a múltjukat, főleg mert sokan visszaélnek ezzel is. Elég egyetlen ilyen ember, és máris kialakult a törés, amiért zárkózottabb lesz és nem szívesen válaszol ennyire nyíltan ezekre. Főleg ismerkedés elején.

2023. dec. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Inkább a mindennapi kis apróságok amiken sok múlik."


Na de ehhez el kell kezdeni a kapcsolatot.

2023. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 sokminden kibukik már ismerkedés alatt, ha az ember figyel.
2023. dec. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De mikre? Mindenki csak homályosan célozgat, de senki nem írja le, hogy mi mit jelent.
2023. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mi van, ha később, már a kapcsolat során, elszólások révén derül ki, hogy meg sem tudja mondani mennyi alkalmi partnere volt, párja is vagy 15-20 , akik közül néhányat meg is csalt?
2023. dec. 4. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!