Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez alapján bejövök neki? 24L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez alapján bejövök neki? 24L

Figyelt kérdés

Van egy srác a munkahelyemen. Csak a parkolóban szoktuk látni egymást, meg néha futólag munkahelyen belül is.

A barátnője is ott dolgozik, együtt szoktak jönni de a srác olyankor is feltűnően megbámul. Először azt hittem hogy nem vagyok neki szimpi mert olyan kifejezéstelen arccal bámult mindig. Aztán feltűnt hogy amikor a barátnője nem jön dolgozni akkor mindig mellém parkol, meg kedvesen köszön.:D

Ha munkahelyen belül észreveszem hogy néz, akkor gyorsan elkapja a fejét.

De valamiért még mindig az az érzésem van hogy nem vagyok szimpi neki. Vagy ezek alapján bejövök neki?


2023. dec. 4. 03:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Úristen. Rád néz és köszön is néha? Tuti hogy az oltár elé akar vinni
2023. dec. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudni.

Én megkérdezném, hogy emlékeztetem-e valakire, észrevettem, hogy sokszor elgondolkodva néz.

2023. dec. 4. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Akár többet mint nézés akkor lépni fog. De írtad, van barátnője! Akkor itt nem értem mi a gondod? Viszket?
2023. dec. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen álltalában mindenki köszön mindenkinek.
2023. dec. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 October15 ***** válasza:
100%
Gondolom kellemesen vered vissza a fényt a szemébe. Értsd tetszel neki, de ettől még mindig barátnője van és jobb esetben nem fogja lepattintani csak azért mert fuh nézd már az a csaj jól néz ki. XD
2023. dec. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Titkos szexre jó leszel neki, másban ne ringasd magad. Ha barátnője van és ezt megteszi mellett akkor szerinted milyen pasi és milyen a kapcsolata?
2023. dec. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem viaskodik önmagával, mert valahol tetszel neki, de mégse annyira, hogy megcsalja, vagy leppatintsa a nőjét érted.

Tulajdonképpen "Mindent a szemnek semmit a kéznek!" esete áll fenn.

Majd ha szakítana és aztán próbálkozna nálad akkor sejthető, hogy tényleg bejössz neki. Míg arra nem kerül sor addig csak egy pofi vagy számára, mint bármilyen más nő, aki az esete...

2023. dec. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszel neki, de annyira nem jó ha izgatja a fantáziádat egy hűtlen pasi. Nem lennél vele boldog, vagy elégedett. Csak fellángolás.
2023. dec. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Szép elvárásaid vannak, ha neked kellene egy olyan pasi, aki megbámul más nőket és akár akarna tőlük többet is, miközben van barátnője :) sok sikert az ilyen kapcsolathoz.
2023. dec. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat.

A megcsalt nők/férfiak pedig ne itt adják ki magukból a sérelmeiket.

Egy szóval sem mondtam hogy nekem bejön a srác, sőt..:D

2023. dec. 4. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!