Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy sráccal pár napja. Eddig normálisnak tűnt, de most nagyon felcseszett. Lehet, hogy az én hibám is volt, de....


Szóval épp edzőterembe voltam és a kezembe volt s telefon, hogy zenét állítsak be és válaszoltam pár üzenetére. Majd később is jött, de azt már csak épp megpillantottam és arra nem válaszoltam, mert elkezdtem az edzést. Kicsit később terveztem rá válaszolni. Kb rá 1 percre miután látta, hogy láttam, de nem jön válasz, elkezdett anyázni, hogy velem beszélget, utálja, ha ignorálják az üzeneteit és én milyen beteg nő vagyok. Annyit írtam vissza, hogy beteg az, aki mondja, edzőterembe vagyok és nem tudok azonnal válaszolni.



dec. 6. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Letiltottam volna szó nélkül.
dec. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%

A chat.hun nevelkedtem.

2-3x annyi férfi van eleinte engem is zavart ha nem válaszoltak, de amint elfoglaltam magam már nem zavart. Ezt meg kell szokni

dec. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja ismerkedtek és ilyen megnyilvánulása van? Azt javaslom itt fejezd is be az ismerkedést. Mi lenne ha már úgy venne téged, hogy a nője vagy? Agresszív és uralkodó típus. És senki nem szereti ha ignorálják viszont pár nap ismerkedés után nem tartozol te még neki semmivel ráadásul nem is tudhatta hol vagy mit csinálsz, mert vannak az életben helyzetek amikor tényleg nem lehet válaszolni. Szerintem kuka.
dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Children do play
dec. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!