Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám a finoman a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a finoman a tudtára adni a csajszinak hogy nem szeretnék többet randizni?

Figyelt kérdés

Társkereső appon ismerkedtünk meg, eddig 2 randin voltunk, ahol a 2.-on fel is jött hozzám. De nem történt semmi olyan, 1-2 csók, ha a fenekét vagy a mellét “megfogom” ment a visítás hogy ezt ne!

Én , ha nem is alkalmit, de legalább egy kis együttlétet vártam volna a randitól. A héten is fel szeretne jönni, de leszögezte hogy kizárt dolog hogy történne bármi olyan .

Aranyos lánynak tartom, nem akarom zsarolni, se megbántani , egyszerűen nem érdekel már .

Kapcsolatot se akar, talán márciusban ( ezt így megmondta )


A simán ignoralas helyett van valami kedves módja hogy lezárjam az egészet vele?


Saját magamat is nézem, én is jól szeretném magam erezni , mással .


Én 21 vagyok ő 19


dec. 7. 09:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%

"Kapcsolatot se akar, talán márciusban ( ezt így megmondta )"

Hát én erre biztosan azt mondtam volna, hogy akkor folytassuk ezt az egészet márciusban, ha még aktuális lesz.

dec. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
34%

Hát először azt hittem csak te nyomulsz, ő meg kapcsolatot akar, de ilyet szól talán majd márciusban?🤣🤣🤣🤣

Csak a figyelem miatt ismerkedik veled, olyan nincs, hogy talán majd ekkor, meg akkor!


Igazából én már annál a résznél nemet mondtam volna neki, amikor kiderült, hogy nem is tudja mit akar és hozzá sem tudsz érni kb. Mondd esetleg azt, hogy gondolkodtál a dolgon és te nem szeretnéd ezt így folytatni. Szerintem ennyi elég.

dec. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
96%

Nem írtad, hogy konkrét tali le van-e már beszélve, de írd meg neki, hogy nem szeretnél vele többet randizni! Indokolni nem szükséges, nem vagytok olyan nexusban, hogy ez elvárható lenne.

Amúgy az, hogy egy lány felmegy hozzád, nem jelenti automatikusan, hogy szexelni is fog veled, vagy szexelnie kell, ugyanakkor jogod van ahhoz, hogyha számodra túl lassan halad, akkor ne legyen folytatás.

dec. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
91%

Mivel nem lesz gatyád eléd állni, így írásban: "Szia, úgy érzem, nem szeretném folytatni tovább az ismerkedést.".


És mivel gatyád továbbra sincs, letiltod.

dec. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat !

#1 igazad van, csak tudod akkor könnyen manipulált engem

#2 csak hosszasan elkezdett csokolozni velem vagy 30 percen át az ágyon és ilyenkor azt gondoltam, lehetne … azért nem megyek , mert sokba kerül :D. Viccet félre téve mindenki más es mások az igények . Többre tartom magam minthogy egy prostihoz menjek. Arra irányult a kérdés, hogyan NE bántsam meg, mert nem érdekel már. Az érzelmi toprongy talán törődik a másikkal . De saját magamat is kell neznem .

#3 köszönöm neked is, estig gondolkodom a dolgon es valahogy szépen megfogalmazom

dec. 7. 09:38
 6/33 A kérdező kommentje:

#4 nincs lefixálva de eroskodik hogy mikor jöhetne. Természetesen nem jelenti azt. De ahogy mondtad, nekem is van jogom nemet mondani es találni mást .

#5 szegény lanyt nem akarom felbuszoztatni 2-3 órán át, csak azért, hogy elé álljak hogy nem. És én se akarok ezért leutazni.

dec. 7. 09:41
 7/33 anonim ***** válasza:
69%

Imádom, hogy többre tartod magad, minthogy fizess egy szolgáltatásért, de a lányt nem tartod, csak annyira, hogy második randin már fogdosod és megdugnád. 🥹

Igazán jó úton haladsz, hogy ízig-vérig klasszik magyar férfi váljon belőled. 🙏🏼

dec. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
18%

2-3 órát buszozott a csajszi hozzád? :D

Na ezért mit kapsz itt pár feminista mádámtól, azt már nem olvasom inkább. :D

dec. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Igen én egy ízig-vérig klasszik büszke magyar férfi leszek :D . Itt születtem , bárhova megyek a világban, akkor is az maradok .

Mi problema abban, hogy csak olyat keresek, aki ugyanazt akarja? És hangsúlyozom , ezt a lanyt becsülöm es nem akarom semmi fele lelki zsarolásnak sem játéknak kitenni! Meg akarom adni neki az esélyt, hogy megtalálja a másik felét!

És magamhoz is őszinte akarok lenni, miért csináljak olyan dolgot, ami nem tetszik? Nem tartozok neki elszámolással, csak saját magamnak

dec. 7. 09:47
 10/33 A kérdező kommentje:
Első randin én mentem le hozzá. Másodikon ő jött a városomba. Nincs ebben semmi rossz dolog szerintem
dec. 7. 09:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!