Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik titeket zavar az, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik titeket zavar az, ha a csajszinak akivel ismerkedtek esetleg összejök a legjobb fiú barátja az egyik exe?

Figyelt kérdés
Nyilván nem helyezi az exét a kapcsolat elé, de beszélgetnek és találkozni is szoktak. (tényleg csak baráti alapú kapcsolat van közöttük)
2018. máj. 28. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeritem zavaró és kikezdi a legerősebb bizalmat is, főleg, ha a kapcsolat elején vagytok még.
2018. máj. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeritnem érdemes lenne megismerni az illetőt. Ha megbízható a lány, akkor nincs mitől tartani. Nekem is van olyan exem, akivel szoktam beszélni, jóban vagyunk. Persze nem napi szinten, meg külföldön él, de ha hazalátogat, szoktunk találkozni. Barátok vagyunk és nem zavarja a páromat. Őszintén elmondtam neki, hogy mi volt és most mi van az exem és köztem. Hosszabb kapcsolat volt és barátok maradtunk.
2018. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nálunk is ez a helyzet, hogy barátok maradtunk. Kipróbáltuk milyen együtt, nem jött be, de barátilag meg nagyon jól ki jövünk és már az sincs, hogy szon töprengene bármelyikünk, hogy milyen lenne együtt lenni, hisz ezen túl estünk már. Ezzel az érveléssel egyet tud érteni az akit zavar egy picit a dolog? Továbbá, ha az exnek is van valakije az számít?
2018. máj. 28. 14:11
 4/5 npdc ***** válasza:

Én eltudom fogadni és el is fogadtam mindig, hiszen nincs jogom ahhoz, hogy megkérdőjelezzem bárki barátságának a bizonyosságát.


Azonban...


Én nem hiszek a klasszikus értelemben vett férfi-nő barátságban. Maximum haver és haverína lehettek egymásnak, hiszen akárhányszor lerágott csontnak tűnik egy volt kapcsolat az illetővel, elég egy elgyengült pillanat, vagy a boldog nosztalgiában való merengés spiccesen és már meg is történik a baj. Engem konkrétan csaltak meg barátnak mondott ex-el és rám is mozdult már olyan exem, akivel 3-4 éve már kéthetente 1x kocsmában összejárós, stabilnak hitt barátság volt köztünk.


Nehéz kérdés... végül is a bizalom lényege, hogy nincs okod bízni, mégis megteszed.

2018. máj. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én spiccesen sem tudnék összejönni vele, mert akkorát csalódtam benne. Nem vonzódom hozzá, mint férfihoz, pedig vele volt a legjobb a szex. Furcsa dolog ez egyébként. Totál semlegesek az érzéseim.

De a napi szintű kapcsolattartás azért gyanús lenne, hogy nem múlt el teljesen az érzés.

2018. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!