Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon nyomulna, tervezne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nyomulna, tervezne a srác, de én nem vagyok benne ilyen biztos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a problémám, hogy randizgatok egy fiúval, aki szerintem már nagyon beleélte ebbe az egészbe magát és lehet már szerelmes is belém.

2 randin vagyunk túl és őszintén szólva én nem vagyok annyira biztos az érzéseimben. Nagyon kedves, figyelmes, jól el tudunk beszélgetni a hétköznapi témákról, nincs kínos csönd. Ugyanakkor nem feltétlen egyezik az érdeklődési körünk, és noha csak 2x találkoztunk, de én nem érzem a kémiát. Mindig ő az aki rámír, szervezi a programokat(már le van beszélve a következő találkozó), tervez.

Eddig csak 1 barátom volt, de akkor teljesen más volt a szitu, őt régebbóta ismertem, előtte barátok voltunk, idővel lettem belé szerelmes. Így nem tudom, hogy ebben az esetben mennyi idő után kéne kialakulnia bárminek is.

De én tényleg nem érzem ezt túl biztatónak, néha túl nyomulósnak tűnik és ha mégse szeretnék semmit, akkor gondolom minél hamarabb le kéne zárnom. De hogyan?

Aranyszívű srácról van szó, ízig vérig úriember, nagyon aranyos, kedves, figyelmes, nagyon rosszul érezném magam, ha megbántanám.


Előre is köszi a válaszokat!



dec. 8. 22:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs veled, ha nem akarsz tőle semmit. Mindig legyél őszinte, de ne bunkó. Mond meg neki, hogy nagyon kedves, de nem szeretnéd folytatni az ismerkedést, és kész.
dec. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%

Vmi pehelybajszos kisgyerek aki eloszor lát cicit?

Éretlennek hat az egész.

dec. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
minél hamarabb ves a kapcsolatnak véget őszintén és szemtől szemben egyenesen nyíltan és kész
dec. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

"De én tényleg nem érzem ezt túl biztatónak, néha túl nyomulósnak tűnik"


Ez miben nyilvánul meg?

dec. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
2x találkoztatok, ez nem kapcsolat, nem tartozol neki semmivel. Nem kell szemtől-szembe. Hívd föl, mondd meg, ennyi. Ne bonyolítsd túl.
dec. 9. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez az előre tervzegetés annyira taszító tulajdonságnak tűnik, de főleg azért, mert annyi kegszállott bolond szaladgál kint.

Amúgy ha nem érzed jól magad vele, akkor "szakíts"! Bár ez nem szakítás, mert csak ismerkedtek.Engem is utasítottak már vissza és túléltem, én is koptattam már le lányt és ők is túlélték.

33/F

dec. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig ő az aki rámír, szervezi a programokat(már le van beszélve a következő találkozó), tervez."

Mindig? Már 2 randi volt? És ez neked sok? Akkor ne legyen harmadik.

Szépen mondd meg neki.

dec. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.

Ha minden igaz, szerdán fogunk találkozni és szeretném, ha ezt személyesen beszélnénk meg. Nem lesz egyszerű, mert múltkor már ilyenket mondott a telefonba, hogy alig várja, hogy láthasson meg affelől is érdeklődött, hogy lenne-e kedvem vele szilveszterezni és hasonlók....

Ha van még bármi tipp, szívesen fogadom, de màr lelkiismeretfurdalásom van.:D

dec. 10. 16:45
 9/12 NTBS ***** válasza:
100%

Legyél hozzá teljesen őszinte.

Így csak még jobban elmélyül.

dec. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nyomul valaki, meg a tetszes is elmulik. De ha most nincs kemia es nyomul is, ez csak rossz erzes lesz.
dec. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!