Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez normális ismerkedés alatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális ismerkedés alatt?

Figyelt kérdés
Két hónapja beszélgetünk, írásban is, és hívás is van, mondhatni egész nap van kontakt kettőnk között, az eleje óta, találka még nem tudott megvalósulni, pár napja megjegyezte hogy még pörgeti a társkeresőket, jogosan esett rosszul, vagy hagynom kellene
dec. 9. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Én hagynám, már kellett volna randizni eg idő alatt minimum kétszer.
dec. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem mondvacsinált ok miatt nem volt találka, ( ez szerintem számít ) még külföldön vagyok. De így sem tudom mennyire elfogadható amit csinál… nagyon kettős érzésem van.
dec. 9. 19:35
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt komolyan így kimondta, hogy "még pörgeti a társkeresőket"?


Akkor ha jól értem, te leszel a ló helyett a szamár? Ergo ha nem talál jobbat, akkor te leszel soron? Ha van önbecsülésed, akkor ignorálod.

Azért ez milyen dolog már?


Ez kb olyan, mintha a lánynak azt mondanám, hogy "figyelj cicám, vasárnap majd szexelünk, de kinéztem magamnak egy prostit, és most még egyelőre vele szeretnék dugni."

dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogtad meg annyira, hogy másokról lemondjon. Ennyi.
dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt velem is.

Pár hónapig külföldön dolgoztam, ő itthon volt.

Végig tartottunk a kapcsolatot, hogy majd ha hazajövök talizunk végre.

Az egészet elmondása szerint jobban akarta mint én, ahhoz képest hétvégente eljárkált a haverjával csajozni … Meg szerintem online is ismerkedett, minden szebb nő képe alatt ott volt a lájk tőle.

Sosem tudtam bízni benne, azóta sem találkoztunk :(

dec. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mivel fognám meg ha nem volt találka? :( ezért van kettős érzetem, mert végülis még nem is találkoztunk, és nem is komoly kapcsolatot beszéltünk meg az ismerkedés elején, hanem lazát, ettől függetlenül olyan mintha méregetne komolyabb kapcsolatra is ( ezt előtte héten vettem észre, és utána nyögte be hogy még társkeresőzik, magyarán semmit nem értek :D az mellékes hogy én kizárólagosságot akarok lázában is)

Még így is az a jobb ha hagyom? Vagy majd pár randi után kérdezzem meg merre hány méter..?

dec. 9. 19:48
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Basszuskulcs laza kapcsolatban gondolkodtok. Persze, hogy ismerkedik, keress mást szexre. Miért csodálkozol rajta, hogy nem vár rád míg hazaérsz? Még ha ott is élnél ahol ő akkor is keregélhet másokat, szexelhet bárkivel, mert nem vagytok exkluzív laza kapcsolatban. Nincs lefektetve előre, hogy csak egymással szexiztek.
dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szűnaémas vagy mennyire csorgatod a nyálad ezek utén
dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

5# ez borzalmas :( de legalább megszabadultál tőle <3

7# igen, viszont ő is egy partnert keres, lazára is, ezt átrágtuk.

dec. 9. 19:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, keress. De tőled nem kapja meg. Ugyan miért várjon rád? Nem gondolod komolyan, ugye?
dec. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!