Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitévő legyek? Romantikázás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Romantikázás idősebb nőkkel, vagy magány?

Figyelt kérdés

33 éves férfi vagyok, a fiatal nők észre se vesznek, 35 de főleg 40 felett viszont már nyitottabbak rám a nők.


De nyilván egy 45 éves nővel nem igazán van jövőképem (család hasonlók), csak barátnőzés.


Járni velük win win helyzet lenne, mert ő is kap pasit, én is nőt, csak az a baj hogy én családra vágynék, azt meg fiatal nővel lehet alapítani.


dec. 10. 13:47
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%

De a családalapításhoz mid van?Ház, pénz megvan?

Mert ismerek ilyeneket én is, akik 35 évesen 0 Fttal/adóssággal azt képzelik, hogy majd egy 25-27 éves nő szül neki gyereket úgy, hogy mindent a nő teremt elő/50-50 anyagilag.Utóbbi esetben ne is álmodozz róla.

dec. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
87%
Van olyan ismerősöm, aki 42, sőt egy, aki 46 évesen szülte első, egyetlen gyermekét. Úgyhogy 40 közeli nővel nyugodtan tudsz még családot alapítani, ha nem gondoltad meg magad.
dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
86%
#2 De nem érted.Neki fiatal nő kell.:D Egy 40-hez közeli nő sem fog a semmire gyereket szülni.
dec. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Ingatlan van hozzá, stabil állás is. Gazdag nem vagyok, de családalapításra készen állok.


S nem 45 éves nővel szeretnék családot alapítani. Elhiszem hogy létezik oylan hoyg teherbe esik egy 45 éves nő is, csak lehet 5 éven át kell hozzá próbálkozni...


Persze barátnőzni velük is lehet.

dec. 10. 14:03
 5/45 A kérdező kommentje:
3: 33 évesen borzalmas elvárás hogy a nő ne legyen nálam idősebb? Lehetőleg max. 30 éves? Borzalom...
dec. 10. 14:04
 6/45 anonim ***** válasza:
90%
Azért 33 éves korodban egy 35 éves nő simán a te korosztályod mondjuk, és szülhet is. Ugyanúgy a negyvenes nők túlnyomó többsége is még termékeny, a menopauza átlagosan 52 év körül jelentkezik.
dec. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
#4 Akkor meg nem hiszem el, hogy nincs olyan fiatal nő, aki akarna veled családot.Szépen ismerkedjél neked tetsző, fiatalabb nőkkel, vidd el őket randira, szervezd meg, fizesd a randikat.Ismerkedés alatt pedig lebegtesd meg, hogy te komoly kapcsolatot keresel, szeretnél gyereket, ház, pénz adott hozzá.
dec. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
86%
5# elvárni lehet bármit, de ha nem kellesz a huszonéveseknek, akkor így jártál.
dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

6: Nem véletlenül mondogatják az orvosok hogy már 30! felett is veszélyeztett terhes egy nő. 40 felett pláne. Lehet hogy teherbe tud esni egy 40 éves nő is, csak lehet 3 év mire sikerül... és a gyereknek is sokkal nagyobb eséllyel lesznek bajai mintha fiatalon szülne a nő.


Igen, egy 32-33 éves nő, korombeli, ideális viszont 25-30 éves lenne. Nyilván 20 éves nő még ritkán akar családot alapítani, ők még élni akarnak kicsit.

dec. 10. 14:09
 10/45 A kérdező kommentje:

7: Nagy a kereslet a huszonéves nőkre, pláne ha családot szeretnél. A mai nők jelentős része pl. nem is akar gyereket...


De tény hogy a háttér megvan hozzá. Nem vagyok gazdag, egy olyan alsó középosztály.

dec. 10. 14:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!