Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belezúgtam egy nálam 20 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam egy nálam 20 évvel idősebb férfiba! Hogy tudnék ebből kimászni?

Figyelt kérdés
A nagyobb baj az, hogy nekem férjem van, neki meg felesége, és egyértelmű a vonzódás. Még totál az elején van a történet, és most azon küzdök, hogy legyőzzem az érzéseimet.

2014. máj. 8. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ebből már sehogy.
2014. máj. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szeritnem feküdj le vele! ..és rá jössz h hülyeség volt, és nem fog tovább kisérteni a dolog!


Vagy nagyon jó lesz, és akkor tudsz mérlegelni :)

2014. máj. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell küzdened, férjed hamarosan rájön a dologra, akkor téged jól bezár a szekrénybe, a vén kujont meg össze-vissza veri tokától bokáig és a romantikának annyi.
2014. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:D :D :D jaaaaj most jót röhögtem kedves utolsó! ÁÁÁ kemény vagyok mint a kádszéle, nem vagyok csaló és nem dobom el a férjem egy kis romantikáért... 1-2 napig dögledezek, aztán elfelejtem ... vagy nem akkor meg plátói marad a dolog!
2014. máj. 8. 20:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 50? Mert akkor nem biztos, hogy tudnál mit kezdeni az öreggel. :)
2014. máj. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért tudnék vele mit kezdeni elhiheted, csak blokkolom a maradék agyam :D próbálok nem fantáziálni, mert annak nem lenne jó vége! ;)
2014. máj. 8. 20:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy biztos, hogy ilyen tűz, ami most benned van csodát tud tenni egy férfival. :) Állattá teszi. :-P Téged pedig ízig-vérig NŐVÉ! ;-)
2014. máj. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ebben tökéletesen igazad van :) De mivel nem vagyok egy mai csirke így azt is tudom, hogy ez a mámor olyan, akár az alkohol- sokat ígér, keveset ad, és a végén mindent elvesz!
2014. máj. 9. 12:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Verd ki a fejedből, mert most te nagyon tüzelsz :D és ilyenkor már a gólya is kelepel!
2014. máj. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!