Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen rákérdezni, hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen rákérdezni, hogy mi a gond?

Figyelt kérdés

Egy hosszabb tinder beszélgetés után, amikor a pasi rövidebb válaszokat ad, akkor érdemes rákérdezni, hogy mi a gond? Talán nincs kedve, jobban szeret élőben beszélgetni?

(egyszer már abbamaradt a beszélgetés, aztán megint match lett)



dec. 10. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Felesleges rákérdezni, szinte biztosan az az oka, hogy nem érdekled eléggé, talán már van is más, akivel beszélget és csak tartaléknak vagy. De ezt így persze nem fogja megmondani.
dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Ne tinderen ismerkedj hanem elobe!!!
dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges, számonkérésnek fogja venni. Béjbi' ti még NEM ismeritek egymást, csak váltottatok pár üzit. Simán csak érzékeltesd, hogy nyitott lennél személyes talira. Ha a pasi nem harap rá akkor ne foglalkozz vele, úgysem lesz belőle semmi.
dec. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Veszteni nem vesztesz vele szerintem, ha úgy látod haldoklik a dolog. Simán lehet,hogy valamit félreértett, vagy éppen csalódott, és már nincs meg bemne a törekvés,hogy megismerjen. Voltam én is így,hogy a harmadik nap már nem kerestem, mert olyanokat mondott, úgy viselkedett, ami nem tetszett, és inkább egyedül mint vele.
dec. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled eléggé.
dec. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg hogy nem akar entalakozni😊
dec. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!