Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen lehet olyat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen lehet olyat hogy csak egyéjszakás kapcsolatot keresek, érzelem mentesen? Ha igen, biztonságos ez nőként? Ki lehet fogni kiszámíthatatlan örülteket?

Figyelt kérdés

#egyéjszakás #Tinder randi
2023. okt. 6. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Bárhol kifoghatsz ilyen embereket. Légy elővigyázatos, és nem lesz gond.
2023. okt. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Te van a világ hülyékkel. Mégis mit vársz mit mondjuk?

Vigyázz magadra, és nem lesz baj :)

2023. okt. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tele ***
2023. okt. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Semmi sem biztonsagos, de az online ismerkedes veszelyeket is rejthet. Facebook biztonsagosabb .
2023. okt. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha férfi vagy, ilyesmire nem nagyon van esélyed, ha csak nem vagy 10/10es kinezetu, vagy full gazdag
2023. okt. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5. Nő a kerdesben szerepel.
2023. okt. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jelentkező biztos lesz.

Alaposan csekkold le az illetőt. Valós profil, valós adatokkal, ismerősökkel, évekre visszamenőleg.

Legalább egyszer találkozz vele nyilvános helyen.

Ne te menj hozzá, hanem ő menjen hozzád, de legjobb valami szálloda.

2023. okt. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én átéltem ezt egy lánnyal.

Matcheltünk, beszélgettünk, és másnap este átmentem hozzá. Beszélgettünk, boroztunk, aztán szexeltünk. Én benne lettem volna folytatásban mert nagyon szexi volt, de azt mondta kavarognak benne az érzelmek és inkább hagyjuk mert úgy érzi nincs túl az exén. Ami egyébként korrekt

2023. okt. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Idióták mindenhol lesznek. Ha biztosra mész, akkor előbb találkozz a partnerrel valami nyilvános helyen.
2023. okt. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!