Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rossz randipartnerrel kezdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz randipartnerrel kezdtem ha úgy érzem meg kell felelenem családjának?

Figyelt kérdés
Jómódú, értelmiségek, én meg csak egy átlagember vagyok. Bár egyetrmet végeztem, még csak egyszerű adatrögzítőként dolgoztam. Udvarol egy srác, aki ügyvédjelölt, apja ügyvéd. Úgy érzem váltanom kell valami menő munkára. Nyomás van rajtam. Nem hiszem, hogy a jövendőbelim zavarná, de szerintem ő is örülne ha komolyabb, felelőségteljesebb munkám lenne, még ha nem is mondja.
dec. 11. 10:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%
Mellette is kereshetsz más munkát ám.
dec. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert a férfiak is azután akarnak csajozni, hogy van autó, lakás, stabil jövedelem. Magyarán természetes ez a megfelelési kényszer, nem?

Barátok társaságában egyszer sem érdekelt mit csinálok, ha alja munka is volt. De ebben az esetben cikinek érezném.

dec. 11. 10:34
 3/16 A kérdező kommentje:
2 munka? 1 is épp elég.
dec. 11. 10:35
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem, hanem keressel más munkát és ha felvesznek otthagyod a mostanit.
dec. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha motivál és doppingol a párod arra, hogy válts, az jó.

Ha nyomás alatt érzed magad, az nem jó.

Ennek alapján mérlegelj.


Személyes véleményem, hogy az ilyen úrigyerekek családja mérhetetlenül sznob és állandó kapaszkodás lenne a másik fél élete, hogy megfeleljen nekik. A szüleidet, testvéreidet meg pláne lenéznék. Én ebből nem kérnék.

Suba a subához, guba a gubához - én ezt az elvet vallottam mindig a társkeresésről.

dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Azért, mert nincs önbizalmad.

dec. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%

"Udvarol egy srác" - tehát tetszel neki és megfelelsz neki.

Ez a lényeg.

dec. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%
Nem az ő hibája, hogy neked kisebbségi komplexusaid meg kezeletlen pszichológiai problémáid vannak. Biztos kapós kifogás, hogy az ő hibája, meg ő a rossz, csak épp jó nagy baromság. Csak hárítotd ezzel magadról a felelősséget, nehogy véletlenül dolgozz rajta.. Elég szánalmas, de a te életed, azt csinálsz vele amit akarsz.
dec. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

6: Ezzel mondjuk egyáltalán nem értek egyet!😃

Csak tudom, hogy nekem nem adott annyi észt a nagy Úr, mint egy ügyvédnek. Matekból sosem voltam jó, az egyetemet is 5 év alatt végeztem el 3 helyett.

dec. 11. 10:42
 10/16 anonim ***** válasza:
9 - Tiszteld az ügyvédeszüket, ők pedig a tiedet. Biztos van olyan dolog, amiben meg te vagy jobb.
dec. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!