Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gyakori szerintetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori szerintetek, hogy az ismerkedési fázisban (első néhány hónap) az emberek sokszor/sokat hazudnak, hogy jobb színben tűnjenek fel a párjuk szemében?

Figyelt kérdés

dec. 12. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyakori és amikor meg te őszinte vagy és nem tetszik neki valami, az ilyen fog az elsők között lelépni, rosszabb esetben még be is szól valamit stb.
dec. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Pasik! Rendszeresen! Fizetesükről, munkájukról, ugy általában az anyagi helyzetükről...lakhatási körülményeikről, magasságukról, súlyukról.
dec. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2:

Azért erről nem lehetne hónapokig hazudozni. :)

dec. 12. 22:54
 4/13 anonim ***** válasza:
41%

3

Ez így van! De az időmet b*ssza a társkeresőn.... (le is szoktam róla már) és akkor abba már bele sem megyek, hogy hányan hazudnak arrol, hogy nincs gyerekük, feleség, baratnő... Rohadt sok energiám ráment régen arra, hogy ezt leteszteljem..

dec. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kedvencem amikor próbálok végig őszinte és nyílt lenni, akár a saját esélyeimet is rontva a konkurenciával szemben, mert a többség az bizony sokszor hazudozik össze vissza. És akkor őszinte vagyok, és mégis engem vádol meg hazugsággal, kattan ki meg rombol szét mindent amit addig építettünk, majd tünik el. Hát akkor sok sikert a konkurenciánál, majd utólag lehet fogni a fejet hogy azok meg tényleg hazudtak mindenben :D

Eszméletlen milyen emberek vannak... Az oké ha a radar nem működik, de legalább fenntartással kétkedéssel kezelné a saját hülye megérzéseit.


Ja és eredeti kérdésre visszatérve, nagyon gyakori és rendszeres, hogy a legtöbb ember hazudik ismerkedéskor. Alapból is úgy élnek, miért pont az ismerkedés lenne kivétel. Jó esetben csak szépítések és elhallgatások, ezek nálam még beleférnek, nem ítélek el érte senkit. Viszont csomóan össze vissza gyakorlatilag bármiben hazudnak. Az már jóval gázabb, főleg amikor tudni előre hogy ki is fog derülni idővel.

dec. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon gyakori.
dec. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A hölgyek is szokták szépíteni a dolgokat, a teltkarcsú az lehet náluk nagyon táv fogalom. A férfiak meg a korukból tagadnak le pár évet, de jelenthet a ritkán dohányzom is napi 2 doboz cigit. A kamugépeket meg nem értem. Azokat egymással kellene összehozni! Ostoba bukás, csalódás lesz a vége és mások idejét rabolják, még a kedvét is elvéve az egésztől.
dec. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem az nem zavar ha valakiről kiderül hogy mégse Jónásnak hívják, vagy Alkimédésznek, vagy nem 180 cm csak 175, inkább az zavaró ha azt mondja hogy őt mindenki megcsalta és nem szeretik a nők, aztán kiderül hogy minden hülye rbanc neki könyörög.
dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

"az zavaró ha azt mondja hogy őt mindenki megcsalta és nem szeretik a nők, aztán kiderül hogy minden hülye rbanc neki könyörög."


Az mondjuk pozitiv nem?:D a csajok mennek utana es nem o utanuk

dec. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megy utánuk akkor nem igazán szoktak könyörögni, max ha külsőre egy főnyeremény, de az meg kamu nélkül is látszana.
dec. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!