Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a baj velem, ha kb....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem, ha kb. minden csajjal megunom az ismerkedés néhány hét után?

Figyelt kérdés
Kb. hasonló a forgatókönyv, elkezdek ismerkedni egy csajjal netről, találkozunk, minden tök jó, aztán utána pár találkozás után valahogy elmegy a kedvem az egésztől. Valakivel csókig se jutunk, mással le is fekszünk, de mindegy igazából ,mert egyik esetben se tudják hosszútávon fenntartani az érdeklődésemet, egy idő mindig azt érzem,hogy ennél biztos találok jobbat. Egyfajta kiégettséget érzek, a bőség zavara, a sok lehetőség nem megkönnyíti,hanem inkább nehezíti, hogy tényleg kialakuljon valami. Elég rossz,mert nem direkt csinálom,de valahogy végül mindig úgy alakul,h megunom a másikat. Nem érdekel ki milyen kajákat eszik,milyen egyetemeket végzett,meg mit dolgozik, és hova jár edzeni és társai,mert erről mindegyik imád beszélni. Nemtom,velem van e baj,h ennyire elvont dolgok érdekelnek,a hétköznapi dolgokról meg képtelen vagyok beszélgetni. Eleinte úgy voltam vele,h ezek a csajok ilyen felszínesek,de már egyre inkább arra hajlok,hogy velem van valami, hogy ennyire kilógok a sorból. Én is végeztem egyetemeket,meg van normális munkahelyem,és társai,de utálom ezeket a kötelező köröket az ismerkedés elején,és tudom,h valahogy muszáj megismerni a másikat és ez normális,h ilyen dolgokról van szó az elején,de nagyon unalmas. Amikor én hozok fel valami mélyebb témát,ilyesmi,az nem nagyon érdekel senkit. Lehet az a baj,h túl sokat várok az ismerkedéstől, és rögtön valami szuper euforikus társalgást,ahol megváltjuk a világot. Nemtom,hogy tudnék ezen a fázison túljutni.
2023. máj. 27. 16:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%
Mert az emberek többsége unalmas, nemtől függetlenül
2023. máj. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Mik azok az eufórikus témák amiket felhozol?
2023. máj. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem az a tapasztalatom hogy az eufórikus társalgásnál és a közösen világmegváltós érzésnél nem nagyon érdemes lejjebb adni, mert ilyen dolgokkal kezdődnek az igazi kapcsolatok. Minden más ami erőltetett, és unalmat vált ki (meg olyan dolgokat leírtál) azt nem érdemes fenntartani mert csak kivesz az emberből. Szerintem nincs baj veled, egyszerűen csak nem találtad még meg az igazit.
2023. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Mert hajszolod az ismerkedést mint ma olyan sokan. Párkapcsolat vagy szexfüggés miatt. Ha beleszeretnél valakibe ahogy normálisan kellene indulnia egy kapcsolatnak akkor ne aggódj nem unnál meg semmit.
2023. máj. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%

"Amikor én hozok fel valami mélyebb témát,ilyesmi,az nem nagyon érdekel senkit."


Én is ugyanezt kérdezem, mint a #2-es: mik ezek a bizonyos mélyebb témák?

Téged amúgy nem érdekelnek általában véve az emberek?

2023. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Pl. filozofálgatni szeretek a közeli s távoli jövőről (mint amit pl. a black mirror és hasonló sorozatok bemutatnak).

Általában erre az a válasz: -nem láttam, -nem érdekel, -nem nézek ilyeneket, vagy max -jaj az nagyon durva, egyszer láttam egy részt és érdekes volt,de nagyon lehozott az életről.


Nem az emberek nem érdekelnek,hanem a hétköznapi témák,amiket legtöbbször felhoznak. Sok szempontból nagyon is érdekelnek az emberek, főleg az,hogy milyen vízióik vannak, milyen kreatív ötleteik,távlati elképzeléseik a világ alakulásáról, a társadalom várható változásairól.

2023. máj. 27. 17:43
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Nincs önismereted,emiatt nem tudod, kivel igen és kivel nem érdemes ismerkedned.
2023. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Keress randipartnert a te érdeklődési köröd szerint.
2023. máj. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
53%

Én is egy részt láttam.. a disznót baszó férfinál elszált az érdeklődés. Xd kössz, de nem.

A Mr Robot viszont jó.


Na de kérdéshez vissza. Nagyon a jövőben élsz. Ami nem rossz egy kis mértékben. De a jelenben élünk. Azt kell kihasználni.

2023. máj. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem megfelelő partnerekkel randizgatsz, ennyi.
2023. máj. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!